Zostań łowcą promocji i dołącz do Klubu CCC

Kupowanie nigdy wcześniej nie było tak przyjemne!
Zostań łowcą promocji i dołącz do Klubu CCC
fot. CCC
26.10.2021

Na czym polega uczestnictwo w Klubie CCC?

Poza możliwością zwrotu zakupionego towaru do 120 dni i to bez paragonu, dochodzi jeszcze możliwość skorzystania ze specjalnych zniżek i rabatów na obuwie i akcesoria marek należących do CCC, w tym Gino Rossi i Sprandi. Oprócz promocji na produkty CCC, Klubowicze zyskują również do kilkuset złotych rabatu u partnerów CCC.

Co powiesz na zakupy ze zniżką w salonach Apart, H&M, Douglas, Elektrolux, Modivo, Vogue Polska, The Body Shop, Lirene, L'Oréal Paris, Costa Cafe, Bath & Body Works, Neonail, Citi Handlowy, BP, X-Kom, Beat Studio, KFC, X-Box Game Pass, Microsoft 365, czy Canal + Online?

Klub CCC

W zależności od sumy zakupów, Klubowiczom nadawane są odpowiednie statusy: Standard, Silver i Gold. Każdy status Klubowicza oznacza dostęp do dodatkowych rabatów i korzyści. To od Ciebie zależy, który ze statusów osiągniesz i jakie rabaty i oferty otrzymasz.

Każdy z Klubowiczów rozpoczyna swoją przygodę w Klubie CCC ze statusem Standard. W zależności od swoich wydatków w salonach CCC i na CCC.eu ma możliwość zmienić swój status na Silver lub Gold, a co za tym idzie, uzyskać dodatkowe bonusy i korzyści.

Jak dołączyć do Klubu CCC?

Wystarczy, że zrobisz zakupy w salonach CCC lub na CCC.eu. Następnie zarejestrujesz zakupy i gotowe!

 

Po więcej inspiracji i informacji wejdź na Instagram CCC.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie