Dlaczego warto dołączyć do Klubu CCC?

Nie ma się co oszukiwać – uwielbiamy robić zakupy, a jeśli do tego możemy skorzystać z wyjątkowych promocji to już pełnia szczęścia!
Dlaczego warto dołączyć do Klubu CCC?
fot. CCC
26.10.2021

Klub CCC to platforma dedykowana miłośnikom zakupów i aktualnych trendów. Dzięki dodatkowym rabatom i promocjom, możesz śledzić najnowsze kolekcje, a także zaczerpnąć modowe inspiracje oraz uzyskać zaproszenie na wyjątkowe eventy.

Dlaczego warto dołączyć do Klubu CCC?

Klub CCC to odpowiedź na nasze indywidualne potrzeby. Specjalnie przygotowane, dedykowane treści, czy akcje rabatowe oraz ekskluzywny dostęp do specjalnych wydarzeń to dopiero początek zalet.

Jak dołączyć do Klubu CCC?

Wystarczy, że zaczniesz korzystać z aplikacji CCC, zarejestrujesz swoje zakupy i zmienisz status Klubowicza. Możesz zyskiwać atrakcyjne rabaty i cieszyć się z wyjątkowych benefitów zarezerwowanych wyłącznie dla Klubowiczów Gold i Silver.

Wystarczy zrobić zakupy w sklepach CCC i na CCC.eu oraz zarejestrować zakupy. Każde zakupy przybliżają cię do dodatkowych benefitów w Klubie CCC.

Klub CCC

Korzyści z uczestnictwa w Klubie CCC

Uczestnictwo to gwarancja wyjątkowych możliwości i niesamowity komfort zakupów. Brak fizycznej karty klubowicza, darmowe dostawy i zwrot bez paragonu do 120 dni oraz dodatkowe korzyści i rabaty.

Zakupione produkty i wydane kwoty rejestrowane są wirtualne, za pośrednictwem aplikacji mobilnej, która dostępna jest na systemy Android (Google Play) i iOS (AppStore). Dostęp do klubu CCC można uzyskać również przez stronę internetową ccc.eu.

 

Wejdź na Instagram CCC i dowiedz się więcej!

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie