Nowość w Zarze: co oznacza znaczek nieskończoności i do czego służy nam ta funkcja?

Zauważyłaś w ogóle tę opcję?
Nowość w Zarze: co oznacza znaczek nieskończoności i do czego służy nam ta funkcja?
fot. zara.com/pl
14.10.2021

Ludzie dzieją się na dwie grupy. W pierwszej znajdziesz takie osoby, które odwiedzają wirtualny sklep Zary raz w tygodniu, gdy hiszpański gigant wypuszcza swoje najświeższe projekty. W drugiej natomiast jest miejsce dla tych, którzy niemalże w każdej wolnej chwili odświeżają tę stronę www (tak, to też my…). I jeśli nawet możesz zaliczyć siebie do drugiego grona, jesteśmy niemal pewne, że jedna nowość mogła umknąć twojej uwadze.

Przeczytaj też: Joanna Koroniewska postawiła na spódnicę ze znanej sieciówki. Ten model to hit jesieni!

Zara znaczek nieskończoności – nowa funkcja w sklepie online

Jedno jest pewne – Zarę kochamy wszystkie. Jest to na szczęście miłość odwzajemniona. Hiszpańska sieciówka lubi bowiem dbać o swoich klientów, a co za tym idzie, co chwilę poza nowymi ubraniami i dodatkami prowadza ułatwiające nam zakupy opcje. Niedawno pojawiła się w aplikacji funkcja rezerwowania przymierzalni w sklepach stacjonarnych. Teraz natomiast na stronie www można zauważyć znaczek nieskończoności. Co on oznacza? Tak na życie, każdy wie. Ale w tym konkretnym przypadku? Już wyjaśniamy!

Zara produkuje wiele ubrań, które szybko stają się bestsellerami i wyprzedają w mgnieniu oka. Niestety często więc zdarza się, że nie zdążymy nabyć danego projektu. I o ile przy właściwym rozmiarze pojawia się hasło „coming soon”, można odetchnąć z ulgą, bo wciąż jest nadzieja, że produkt wróci i trafi prosto do naszego koszyka. Jeśli jednak nie ma nic napisane przy niedostępnym rozmiarze, oznacza to, że sieciówka zakończyła produkcję tego elementu, a w magazynach już go nie się nie znajdzie.

Przeczytaj też: Pull&Bear ma w swojej jesiennej kolekcji sweter, który stał się hitem Instagrama

Czy wiesz, że w takiej sytuacji tuż obok opcji „sprawdź dostępność w sklepie” była również funkcja „wyświetl podobne”? No właśnie, my też ją przegapiłyśmy. Teraz jednak wariant ten został przeniesiony nieco wyżej i otrzymał ikonę nieskończoności. Jeśli klikniesz w ten znaczek, automatycznie wyświetlą ci się najbardziej podobne rzeczy do tej, którą chciałaś kupić.Opcja ta nie działa jeszcze w aplikacji. 
Nieskończone możliwości, jasne?

fot. zara.com/pl

Polecane wideo

Kontrowersyjny odcień szminki znów jest w modzie. Ale uwaga - pasuje tylko nielicznym
Kontrowersyjny odcień szminki znów jest w modzie. Ale uwaga - pasuje tylko nielicznym - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie