Kolejne zmiany w życiu Agnieszki Woźniak Starak. Dziennikarka próbuje swoich sił w nowej dla siebie branży

W nowej roli sprawdza się świetnie!
Kolejne zmiany w życiu Agnieszki Woźniak Starak. Dziennikarka próbuje swoich sił w nowej dla siebie branży
Agnieszka Woźniak Starak, fot. Instagram @aga_wozniak_starak
11.10.2021

Agnieszka Woźniak Starak doskonale wie, co w modzie piszczy. Zresztą dziennikarka już od lat uznawana jest za ikonę stylu. Jej stylizacje zachwycają nie tylko na czerwonych dywanach lub w studiu telewizyjnym, lecz także na Instagramie czy ulicy. Nic więc dziwnego, że jedna z polskich marek odzieżowych zaprosiła gwiazdę stacji TVN do współpracy przy tworzeniu jesiennej kolekcji.

Przeczytaj też: BRODKA x RESERVED: 10 rewelacyjnych ubrań z limitowanej kolekcji

Agnieszka Woźniak Starak ubrania – dziennikarka zaprojektowała kolekcję

Agnieszka Woźniak Starak została projektantką. A przynajmniej na chwilę wcieliła się w tę rolę. Gwiazda telewizji zaangażowała się bowiem we współpracę z polskim brandem. Owocem tych działań jest kolekcja ubrań. Ale nie byle jaka, bo inspirowana Zofią Stryjeńską, czyli artystką XX wieku. Co konkretnie znajdziemy w najnowszej odsłonie marki Vicher? Nie brakuje tutaj kobiecych elementów, takich jak falbany, plisy czy kokardy. Naszą uwagę przyciągają również żywe kolory – granaty, zielenie i róże. „Zocha”, bo tak nazywa się ta kolekcja, to z pewnością propozycja dla tych, którzy lubią wyróżnić się z tłumu i kochają modowe formy. A co o kolekcji mówi sama Aga?

Ta kolekcja odzwierciedla moje pasje, to co lubię w modzie i sztuce. Są tu elementy inspirowane Podhalem, jest klimat lat 70., okresu który dla mnie jest najpiękniejszy w historii mody, są dzwony, długie, kolorowe sukienki, tuniki; jest wariacja na temat stroju do jazdy konnej – luźne bryczesy i marynarka. Są piękne kolory, a ja potrzebuję ich w życiu – mówi Agnieszka.

Gdzie znaleźć można projekty dziennikarki? Na stronie internetowej marki Vicher. Na jakie ceny trzeba być przygotowanym? Niestety nie niskie. Kwoty na metkach większości ubrań przekracza 1000 złotych.

Jak podoba ci się ta kolekcja? My jesteśmy pod wrażeniem i zdecydowanie chcemy więcej!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VICHER (@vicher_official)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VICHER (@vicher_official)

Polecane wideo

Tak wygląda nowa „najpiękniejsza dziewczynka na świecie”. Ma mamę z Afryki i tatę z Wietnamu
Tak wygląda nowa „najpiękniejsza dziewczynka na świecie”. Ma mamę z Afryki i tatę z Wietnamu - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie