Back to work z MODIVO!

Okres wakacji powoli dobiega końca, dlatego najnowsze kampanie MODIVO zachęcają do odświeżenia szafy przed powrotem do pracy i szkoły.
Back to work z MODIVO!
31.08.2021

Komfortowe ubrania, modne akcesoria, które podkręcą każdą garderobę i ponadczasowe elementy, z których każdy stworzy pełny look zgodnie z filozofią marki "Twój Styl to Twój Wybór". Już niedługo koniec okresu urlopowego - ostatnie dni sierpnia to idealny moment na odświeżenie garderoby przed powrotem do pracy i szkoły. MODIVO zachęca do skompletowania kapsułowej garderoby, oferując kompleksowe stylizacje i mnóstwo inspiracji dla Klientów, a także atrakcyjne rabaty i promocje. Na stronie modivo.pl ruszyły kampanie Back to work i Back to school - wyselekcjonowane produkty oraz must have’y na zbliżający się sezon, zachęcające Klientów do zabawy modą i poszukiwania własnego stylu.

Back to work z MODIVO

Biuro to miejsce, w którym - w zależności od branży - obowiązuje określony dress code, ale to nie oznacza, że trzeba rezygnować ze stylizacji osadzonych w fashion. MODIVO zachęca Klientów do wyrażania siebie poprzez modę, tworząc miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, a ścieżka zakupu jest maksymalnie uproszczona. 
Back to work MODIVO
Akcja Back to work ma na celu zainspirowanie Klientów do przeorganizowania swojej garderoby przed intensywnym, jesiennym sezonem, a także uzupełnienia jej o brakujące elementy. Wśród starannie wyselekcjonowanych produktów w zakładce Back to work znalazły się niezbędne ubrania, takie jak: koszule, marynarki, sukienki, a także spodnie i jeansy, t-shirty oraz obuwie.
Back to work MODIVO
Inspirujące trendy na zbliżający się sezon to wciąż monochromatyczne stylizacje, przełamane wyrazistym akcentem w postaci biżuterii lub obuwia. Projektanci pokochali również odważne i mocne kolory, które warto przemycić do biura, np. w postaci zabudowanej sukienki w odcieniu głębokiej zieleni. Podstawą garderoby i inwestycją na długie lata są dopasowane do sylwetki spodnie, które maskują drobne niedoskonałości i podkreślają kształty - na stronie modivo.pl nie brakuje ogromnego wyboru różnych modeli, które sprawdzą się na różnych sylwetkach.
Back to work MODIVO
MODIVO inspiruje do tego, aby ubrania były nie tylko piękne, ale również funkcjonalne, dlatego stylizacje do biura powinny również pasować do innych aktywności po pracy, takich jak randka, spacer czy spotkanie z przyjaciółmi. Szeroka selekcja ubrań Back to work sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie