Polskie It-girls kochają retro. Zobacz piękną sesję dla Gino Rossi

Gwiazdy wzięły udział w sesji promującej najnowszą kapsułową kolekcję Retro Your Own Way Gino Rossi.
Polskie It-girls kochają retro. Zobacz piękną sesję dla Gino Rossi
fot. materiały prasowe
22.06.2021

W sprzedaży pojawiła się właśnie nowa kolekcja kapsułowa marki Gino Rossi o wszystko mówiącej nazwie Retro Your Own Way. Znajdziemy w niej sneakersy w pięciu wersjach kolorystycznych i dwa modele torebek w różnych rozmiarach. W kampanii wystąpiły supermodelki Ewa Witkowska i Kasia Struss, a także jedna z najbardziej wyrazistych stylistek w Polsce, Joanna Horodyńska, oraz znana z minimalistycznego stylu influencerka, Olivia Kijo.

Fot. materiały prasowe

Retro Your Own Way – nowa kolekcja kapsułowa Gino Rossi

Kolekcja Retro Your Own Way Gino Rossi obejmuje dwie linie dodatków. Pierwszą z nich są buty, a wśród nich czarne i białe sneakersy ze wstawkami off-white, ciemnozielone z białym logo, brązowe oraz czarno-brązowe z białym logo. Druga linia to torebki w dwóch rozmiarach, dostępne w odcieniach czerni i off-white.

Klasyczny fason sneakersów z zaokrąglonym noskiem nawiązuje do butów do gry w golfa lub w tenisa, podobnie jak torba typu jamnik. Ma ona wydłużony kształt i przywodzi skojarzenia z akcesorium dla sportowców. Odniesienia do klimatu lat 70. to w sezonie wiosna-lato 2021 jeden z najsilniejszych modowych trendów.

Fot. materiały prasowe

Każda z uczestniczek klimatycznej sesji nosi zupełnie inaczej dodatki z kolekcji Gino Rossi. Udowadniają w ten sposób, że można je dopasować do każdej stylizacji. Do sneakersów i torebki Ewa Witkowska wybrała jasny garnitur. Kasia Struss postawiła na skórzaną spódnicę i białą koszulę. Joannę Horodyńską widzimy w charakterystycznych dla siebie mocnych kolorach i przeskalowanych fasonach. Olivia Kijo zdecydowała się na supermodne szerokie spodnie i trencz.

Kolekcja kapsułowa Retro Your Own Way jest dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji CCC.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie