Wciąż masz ubrania po swoim eks? Zalando pomoże Ci je wymienić na coś, co Ci się przyda

Marka zachęca do wymiany ubrań pozostawionych przez byłych partnerów i odświeżenia swojej garderoby.
Wciąż masz ubrania po swoim eks? Zalando pomoże Ci je wymienić na coś, co Ci się przyda
fot. materiały prasowe
11.02.2021

Z doświadczenia zapewne niejedna z nas wie, że po rozstaniu z partnerem jeszcze przed długi czas w naszych szafach zalegają ubrania, których nie zdążył albo nie chciał ze sobą zabrać. Przywołują dobre, ale i złe wspomnienia. Najlepszym sposobem na pożegnanie się z przeszłością i powitanie tego, co ma nadejść, jest pozbycie się tych rzeczy. Oczywiście łatwo powiedzieć, ale trudniej wykonać.

Nietypowa kampania Zalando

W tym roku Zalando w nietypowej kampanii przekonuje, że walentynki to nieoczywista, ale idealna okazja do tego, aby wprowadzić do swojej garderoby świeży powiew i zrobić porządek ze starymi rzeczami, dając im drugie życie. W rewelacyjnym, krótkim filmiku marka prezentuje trzy historie miłosne i to, co pod wpływem emocji bohaterowie robią z ubraniami swoich byłych partnerów. Pozbycie się ich w rozsądny sposób okazuje się równie trudne jak samo rozstanie.

Wideo jest już do obejrzenia na YouTube:

Zamiast wyrzucania odzieży, Zalando Pre-Owned oferuje możliwość przedłużenia jej życia w trosce o dobro planety, kierując się zasadą cyrkularności. Jak to działa? Po prostu wystawiamy stare rzeczy na wymianę bezpośrednio na platformie. Oferta Pre-owned jest elementem strategii zrównoważonego rozwoju do.MORE, której celem jest przedłużenie życia 50 milionów artykułów i wyeliminowanie tworzyw sztucznych jednorazowego użytku do 2023 roku.

Pre-Owned: wymień stare ubrania na Zalando

Dzięki Pre-owned możemy z łatwością wymieniać artykuły bezpośrednio na Zalando, korzystając z gwarancji wygodnej wysyłki, wielu opcji płatności i darmowych zwrotów. Dzięki zaktualizowanej funkcji listy życzeń w prosty sposób zarządzamy swoją garderobą i mamy podgląd na wszystkie artykuły, które kupiliśmy na Zalando. Możemy też dodać artykuły kupione gdzie indziej, dzięki czemu ich wymiana wymaga zaledwie kilku kliknięć. Po transakcji wybieramy, czy chcemy otrzymać kartę podarunkową Zalando o odpowiedniej wartości, czy przeznaczyć środki na wsparcie dwóch partnerskich organizacji charytatywnych: Czerwony Krzyż lub WeForest.

Wszystkie używane artykuły oferowane na Zalando sprawdzane są pod kątem jakości i stają się asortymentem dostępnym dla milionów klientów. Zgodnie z proekologiczną polityką Zalando, we wszystkich zamówieniach z kategorii Pre-owned wykorzystywane są wolne od plastiku opakowania z papieru pochodzącego z recyklingu.

Chcesz sprawdzić, jak to działa w praktyce? Zajrzyj na hub Pre-Owned na Zalando.pl!

 

Materiał promocyjny

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie