Plejada polskich influencerek w przepięknej kampanii. Zobacz wideo!

Wystąpiły w teledysku pt. „Daj się zainspirować na święta”, stworzonego na potrzeby świątecznej kampanii Renee Xmas Renee Girls.
Plejada polskich influencerek w przepięknej kampanii. Zobacz wideo!
fot. materiały prasowe
02.12.2020

SuperStyler, Styloly, Olivka blog, Magda Swat oraz Life Catchers, jako ambasadorki marki Renee, sesji zdjęciowej oraz teledysku stworzonych w ramach kampanii Renee Xmas Renee Girls. Jest kolorowo, trochę vintage’owo i bardzo energetycznie!

Świąteczna kampania Renee Xmas Renee Girls

Specjalnie do teledysku skomponowano utrzymaną w jazzowym klimacie piosenkę. W roli wokalistki w spocie wystąpiła SuperStyler. Jak wypadła? Same zobaczcie!

Obejrzyjcie teledysk:

Sesja do kampanii Renee Xmas Renee Girls jest lekka, pogodna, a jej przekaz to skupienie się na tym, co jest naprawdę ważne. Renee po raz kolejny celebruje również piękne zróżnicowanie wszystkich kobiet. Łączy je naturalność, spontaniczność i beztroskie poczucie wolności. Moda ponownie jest dla Renee pretekstem do dobrej zabawy i taka jest też świąteczna kobieta Renee: ubrana w uśmiech, a zdobią ją eleganckie ubrania i akcesoria.

W świąteczno-karnawałowej kolekcji nie brakuje eleganckich ubrań, butów i dodatków Renee postawiło. Stylizacje są szykowne i z połyskiem. Dominują sukienki, spódnice midi i mini, botki, kozaki i eleganckie, klasyczne kroje.

 

Artykuł sponsorowany

Kolekcja Renee Xmas Renee Girls
Kolekcja Renee Xmas Renee Girls - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.12.2020 17:16
zamówiłam kiedyś sukienkę z renee. Jakoś w porządku,a le nie wiem jak inne rzeczy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.12.2020 11:04
ostatnio zamówiłam stamtąd strój kąpielowy. naprawdę ładny, ale jestem ciekawa, jak inne ciuchy z renee? zamawiał ktoś? warto?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie