Plejada gwiazd podczas urodzinowego otwarcia sklepu Modivo. Zobacz fotorelację!

Na wydarzeniu nie zabrakło osób z pierwszych stron gazet i infuencerów.
Plejada gwiazd podczas urodzinowego otwarcia sklepu Modivo. Zobacz fotorelację!
fot. materiały prasowe
10.09.2020

Modivo to salon, który od początku swojego istnienia zachwyca piękną przestrzenią, wyjątkowym designem i starannie wyselekcjonowanymi markami premium. 8 września w warszawskiej Galerii Młociny odbyło się oficjalne otwarcie połączone z celebracją pierwszych urodzin salonu. Na wydarzeniu pojawiła się cała plejada gwiazd polskiego show-biznesu oraz dziennikarze, redaktorzy mody i styliści z redakcji najważniejszych magazynów o modzie. Imprezę poprowadził Olivier Janiak

Fot. materiały prasowe

Modivo – pierwsze urodziny i otwarcie sklepu

Wyjątkowi goście tłumnie przybyli na ten szczególny event. W tłumie gwiazd można było wypatrzyć Annę Dereszowską, Małgorzatę Rozenek, Maję Sablewską, Natalię Siwiec, Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskiego, Grażynę Wolszczak, Michała Piróga, Jakuba Wesołowskiego, Joannę Opozdę, Antka Królikowskiego, Joannę Horodyńską, Adę Fijał, Kasię Zielińską, Annę Muchę, Jakoba Kosela, Magdalenę Zalejską i Radka Pestkę.

Fot. materiały prasowe

Salon Modivo wyróżnia się na tle innych znanych sklepów przede wszystkim zastosowaniem nowych technologii, które spotykają się z modą. Mogli się o tym przekonać na miejscu goście, którym zaprezentowano zupełnie nową formę zakupów. To unikalne i bardzo wygodne połączenie zakupów online z offline. Podczas wydarzenia goście wysłuchali rozmowy Oliviera Janiaka z Prezesem Marcinem Grzymkowskim. Opowiadał on o sukcesie marki, nowym podejściu do identyfikacji potrzeb klientów, a także o dalszych planach rozwoju Modivo. O aspektach marketingowych opowiedziała Dyrektor Marketingu Modivo – Paulina Ciecierska. Z kolei na temat nowych rozwiązań technologicznych wypowiedział się Dyrektor ds. retail – Konrad Jezierski.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie