Kolekcja BIG STAR na wiosnę 2019 jest absolutnie wyjątkowa

Sama zobacz!
Kolekcja BIG STAR na wiosnę 2019 jest absolutnie wyjątkowa
fot. materiały prasowe / kolaż własny
06.02.2019

W tym sezonie projektanci BIG STAR odeszli od standardowych rozwiązań i postawili na niezwykłą różnorodność. Ubrania występujące w najnowszej kolekcji odznaczają się odmiennym charakterem i stylem. Nie zabraknie prostych T-shirtów typu basic będących podstawą każdej stylizacji. Elementami charakterystycznymi kolekcji są naturalne, przewiewne tkaniny idealne na cieplejsze dni roku. Mocno zaakcentowany będzie także styl boho, pełen kwiatowych i florystycznych wzorów.

Kolekcja wiosenna marki BIG STAR


To, co pojawi się również w tym sezonie to ubrania w odważnych, rockowych klimatach z mocniejszymi akcentami kolorystycznymi. Zarówno w damskiej, jak i męskiej części przewija się intensywniejszy, żółty kolor.

Dopełnieniem ubrań są m.in. buty i torebki. Kolekcja wiosenna marki BIG STAR jest idealna do tworzenia różnego rodzaju outfitów o wszelakim charakterze!


W kolekcji znalazły swoje miejsce również dwie linie.

U.S. LEGEND

U.S. Legend to wyjątkowa linia powracająca do korzeni lat 90, w których BIG STAR wypracował sobie miano kultowej marki jeansowej. Linia ta jest sygnowana pierwszym, legendarnym logo w postaci czerwonej tarczy. W celu odtworzenia stylu tej dekady projektanci BIG STAR wykorzystali do tworzenia ubrań denim o grubym splocie i sztywnej strukturze oraz nieco luźniejsze, oversizowe formy. BIG STAR umożliwia nam powrót do wspaniałych lat 90!

RODEO

W kolekcji Rodeo projektanci marki BIG STAR postawili na celowe uderzenie kolorem oraz grubsze i cięższe tkaniny. Całość linii wpisuje się w ponadczasowy styl country. Styl ten kojarzy się przede wszystkim z Dzikim Zachodem i kowbojami. I słusznie! To właśnie do ich ubioru nawiązuje. Denim, kontrastujące karczki w koszulach, metalowe wykończenia, a do tego niezwykła wygoda – to wszystko znajdziesz w prezentowanej linii. Dobierz do nich odpowiednie dodatki i wprowadź nieco szaleństwa do swoich codziennych stylizacji!


 

Materiał partnera

 

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie