Genialna nowa funkcja w aplikacji Zara. To ogromna niespodzianka dla wszystkich fanów sieciówki

WOW! My jesteśmy pod wrażeniem!
Genialna nowa funkcja w aplikacji Zara. To ogromna niespodzianka dla wszystkich fanów sieciówki
fot. zara
06.09.2019

Wszyscy fani internetowych zakupów i jednocześnie miłośnicy hiszpańskiej sieciówki Zara będą mile zaskoczeni najnowszą funkcją, jaką wprowadziła marka do swojej aplikacji. Zdecydowanie ułatwia zakupy i skraca czas poszukiwań konkretnego produktu. A wszystko działa na zasadzie obrazu. Na czym dokładnie polega nowa funkcja?

Zobacz też:16 kolorowych TOREBEK NA JESIEŃ (listonoszki, kuferki, shoppery - wszystkie piękne!)

Nowa funkcja w aplikacji ZARA

Oczywiście musicie mieć zainstalowaną aplikację na swoim smartfonie, jeżeli chcecie korzystać z tej opcji zakupów. Klikając na ikonę "szukaj" pojawi wam się nowa opcja oznaczona jako "obraz". Po kliknięciu w obraz pojawiają się do wyboru dwie opcje: "zrób zdjęcie" i "prosimy wybrać zdjęcie". Kluczowe jest jakie zdjęcie wybierzecie. O co właściwie chodzi? Aplikacja za pomocą wgranego zdjęcia, np. waszego outfitu, wyszuka podobne ubrania z działu damskiego, męskiego i dziecięcego. Jeżeli, więc chcecie kupić podobne czarne spodnie jak na zdjęciu, nie musicie już przeglądać kilkunastu stron. Wystarczy, że wgracie zdjęcie, a aplikacja wyświetli Wam podobne propozycje. Prawda, że genialne? W ten sposób zaoszczędzacie czas na szukanie danej rzeczy, a zakupy stają się zdecydowanie przyjemniejsze. Oczywiście w ten sam sposób możecie znaleźć inną część garderoby: bluzki, kurtki, buty, torebki i inne akcesoria.

Naszym zdaniem ta opcja to strzał w dziesiątkę! A Wy będziecie korzystać?

Zobacz też: LOVE IT: 5 modnych trendów na jesień 2019, które odmienią Twoją garderobę

Polecane wideo

Zamówiły ładne ubrania przez Internet, a w paczkach znalazły... (Zobacz, jak zakpili z nich internetowi sprzedawcy)
Zamówiły ładne ubrania przez Internet, a w paczkach znalazły... (Zobacz, jak zakpili z nich internetowi sprzedawcy) - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie