To najbardziej bliska naturze kolekcja Reserved. Zobacz przepiękne wideo!

Czytała Krystyna Czubówna.
To najbardziej bliska naturze kolekcja Reserved. Zobacz przepiękne wideo!
fot. materiały prasowe
03.04.2019

Reserved lubi zaskakiwać i tworzyć swoje kolekcje z rozmachem. Świadczą o tym chociażby zrealizowane na światowym poziomie sesje z Kate Moss czy z Cindy Crawford oraz wieloetapowa, roztańczona kampania z udziałem Joanny Kulig. Wszystkie te projekty były głośne i absolutnie pionierskie. Teraz dochodzi do tego wszystkiego limitowana kolekcja Re.Design, adresowana do najbardziej wymagających entuzjastów mody. Jej najnowsza odsłona, inspirowana surowym pięknem krajów bałtyckich bazuje na elementach typowego dla tego rejonu Europy rękodzieła i motywów tradycyjnych. W najnowszym Re.Design zaadoptowano je w nowoczesnym, typowym dla Reserved stylu.

Jednym z bohaterów kampanii jest... łoś. Pojawia się w klipie reklamowym, w którym głos podłożyła ikona polskiego dziennikarstwa – Krystyna Czubówna.

Wiosenna odsłona Reserved to modelowy przykład tego, jak zręcznie wpisać świat mody w kontekst przyrody i otaczającego środowiska. Bohaterami zdjęć są Małgosia Bela, dla której udział w kampanii Reserved jest pierwszą w karierze kolaboracją z polską marką, oraz zyskujący coraz większą popularność w światowym modelingu Jean Chang. Z kolei trzecia gwiazda - łoś - jest symbolem lokalnej przyrody na Łotwie i w Estonii. Nieprzypadkowo, inspirowane kulturą krajów nadbałtyckich, Re.Design czyni go swoim znakiem rozpoznawczym, w sezonie, w którym zwierzęta są obecne w światowych kampaniach największych modowych marek.

Kolekcja Re.Design jest dostępna 2 kwietnia w wybranych sklepach stacjonarnych oraz na  www.reserved.com

 

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Laura (Ocena: 5) 08.04.2019 12:51
jakoś bardziej do mnie przemawia najnowsza kolekcja Hexeline
odpowiedz

Polecane dla Ciebie