Twój ulubiony kolor zdradza, jaki masz charakter

Barwy, które wybieramy odzwierciedlają wiele cech osobowości.
Twój ulubiony kolor zdradza, jaki masz charakter
Źródło: Pixabay
14.03.2018

Każda z nas ma ten jeden kolor, na którego widok źrenice błyskawicznie się rozszerzają, a zdrowy rozsądek na zakupach idzie w odstawkę. Barwy, którymi się otaczamy dookreślają nasz charakter i pokazują społeczeństwu to, jacy jesteśmy.

Żółty, to kolor optymistów, którzy codziennie tryskają energią, mają głowę pełną pomysłów, lubią wyzwania i nieustanne odkrywanie otaczającego ich świata. Zakładając zielone ubrania i dodatki pokazujesz, że jesteś kreatywną osobą, ale jednocześnie twardo stąpasz po ziemi i masz w sobie dużo empatii. Natomiast niebieski wybierają spokojne i nieśmiałe osoby.

Na róż stawiają kobiety uczuciowe, dla których miłość jest jednym z życiowych priorytetów. Z kolei czerwień to synonim władzy i seksu. Panie, które pokazują się w tej barwie dają społeczeństwu jasny sygnał: "Jestem pewną siebie, atrakcyjną kobietą, która zna swoją wartość".

Jeśli Twoim ulubionym kolorem jest czarny, to znak, że odznaczasz się wysoką inteligencją i jesteś niezwykle ambitna. Biały przypisywany jest przede wszystkim do perfekcjonalistek, a szary, to kolor pań, które lubią stabilizację i poczucie bezpieczeństwa.

 

 

 

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.03.2018 17:09
Ja najbardziej lubie fiolet, czuje się dyskryminowana.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.03.2018 12:56
Szary i czarny i tak zgadza się :-) może nie jestem ponadprzecietnie inteligentna ale widzę że źle nie jest :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2018 18:27
ulubione kolory mialam jak bylam dzieckiem ;) nie wiem jak inni ale od kiedy skonczylam 12 lat nie skupiam sie na takich rzeczach
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.03.2018 13:44
A co jeśli mam kilka ulubionych kolorów ? Mam ciuchy w różnych barwach.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo