To już oficjalne: Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się!

Mamy oficjalne oświadczenie rodziny królewskiej!
To już oficjalne: Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/firstmag/)
27.11.2017

To w końcu się stało! Fanki Księcia Harry'ego muszą pogodzić się z tą myślą - książe jest oficjalnie zajęty i bierze ślub z amerykańską aktorką Meghan Markle! Para przed chwilą wydała oficjalne oświadczenie na temat zaręczyn i jak się okazuje, wesele odbędzie się już na wiosnę 2018 roku.

Para poznała się rok temu w Toronto, gdzie Meghan mieszka na stałe. Gdy pojawiły się pierwsze plotki o ich związku nikt nie mógł w to uwierzyć - książe Harry, znany z podbojów miłosnych i krótkich związków zakochany? A jednak! Sprawy dość szybko przybrały poważny obrót, gdy zaczęto mówić o spotkaniu Meghan z królową.

Musimy przyznać - bardzo długo nie wierzyłyśmy w to, że te plotki staną się prawdą i że zakochani naprawdę się zaręczą. W końcu Meghan jest aktorką, nie ma pochodzenia arystokratycznego, a do zaręczyn potrzebna byłaby zgoda królowej. Wygląda na to, że królowa Elżbieta dała się przekonać i szykuje się kolejny ogromny ślub królewski po ślubie księcia Williama i księżnej Kate! Nie możemy się doczekać!

Meghan już zrezygnowała z pracy na planie serialu "W Garniturach" i prawdopodobnie jest w trakcie przeprowadzki na stałe do Londynu, gdzie przebywa i urzęduje książe Harry. Według oświadczenia para zamieszka w Pałacu Kensington, a Harry otrzymał błogosławieństwo państwa Markle. Gratulujemy!

 

Post udostępniony przez ABC News (@abcnews)

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo