Co się stanie, jeżeli otworzysz pralkę w trakcie prania?

Katastrofa, a może wybawienie?
Co się stanie, jeżeli otworzysz pralkę w trakcie prania?
11.12.2017

Często nas to kusi – zobaczyliśmy jedną małą skarpetkę na dnie kosza, ale jest już za późno - pralka włączona, drzwi zamknięte. Chciałybyśmy dorzucić skarpetkę w trakcie prania, ale niestety pozostaje nam czekać na koniec prania, wstawić nowe... i stracić czas. Z kolei jeżeli wśród wirujących białych koszul zauważymy czerwone majtki, to również  tracimy i czas, i nerwy – bo przecież wszystkie nasze białe ciuchy mogłyby zafarbować na różowo. Mogłybyśmy też szarpać za drzwi od pralki żeby je otworzyć, ale to raczej skończy się katastrofą…  A co gdyby można było otworzyć drzwi pralki w trakcie prania?

Najnowszy model pralki Amica DAW8143DSiBTO z linii Dream Wash rozwiązuje ten problem dzięki funkcji Add+. Umożliwia ona zarówno wyjęcie, jaki i włożenie rzeczy, o której zapomniałaś podczas zbierania ubrań do prania. O możliwości otwarcia pralki poinformuje Cię odpowiednia ikona na wyświetlaczu. Co więcej, w przypadku innych pralek możliwe jest dorzucenie prania przez niewielki otwór. Funkcja Add+ w pralce Amica pozwala na otwarcie całych drzwi! To idealna opcja dla zaganianych i zapominalskich. Wiadomo, że w natłoku spraw takie drobiazgi umykają nam bardzo łatwo. A więc co się stanie, jeżeli otworzymy pralkę w trakcie prania? NIC!

Jednym z wielu udogodnień w modelu DAW8143DSiBTO jest funkcja o nazwie OptiDose. Załatwia ona problem odmierzania odpowiedniej ilości płynu - zastanawianie się nad tym zajmuje nam często naprawdę sporo czasu. W przypadku pralki Amica wystarczy, że raz wlejesz środek piorący do dużego zbiornika i masz spokój nawet na 20 prań!

Więcej o urządzeniach Amica przeczytasz na www.amica.pl.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo