Kiermash vol. X I Urodziny w Forum

KIERMASH vol. X I URODZINY W FORUM będzie naprawdę dużym wydarzeniem. Organizatorzy zapraszają do uwielbianej przez krakowian i turystów przestrzeni Hotelu Forum.
Kiermash vol. X I Urodziny w Forum
22.05.2017

Czekać tam na Was będzie jeszcze więcej niż zwykle... Ponad 150 wystawców z modą, designem, akcesoriami. Jednym słowem na Kiermashu kupicie wszystko - od oryginalnych letnich T-shirtów, przez sukienki, tuniki, spodnie, czapeczki, po okulary przeciwsłoneczne, buty, torby i biżuterię.

 

 Podczas X edycji imprezy poza polską modą przez "wielkie M!" dla naszych dorosłych gości, nie zabraknie również strefy przeznaczonej dla najmłodszych. Po raz kolejny Kiermash łączy siły z Kraków ŁAŁ. Rodzice - Wasze pociechy będą naprawdę zachwycone. Czeka na nie mnóstwo przepięknych ubrań i dodatków.

- Kiermash pokazał nam jaki potencjał drzemie w małopolskich artystach. Z założenia projektanci mieszkający i pracujący w naszym regionie mają pierwszeństwo wśród wystawców. Bardzo się cieszę, że mogliśmy otworzyć ich pracownie i pokazać światu wspaniałe rzeczy, które robią. Oczywiście na wydarzeniu nie brakuje również designerów z innych miast" – mówi pomysłodawca imprezy Mateusz Kaczan.

 

 Organizatorzy nie byliby sobą, gdyby poza zakupami nie zagwarantowali Wam prawdziwie chilloutowego weekendu. Będzie zatem piękna pogoda, DJ, wesołe miasteczko tuż obok, a w Hotelu Forum NAJLEPSZE JEDZENIE dzięki Art & Food Bazar, czyli imprezie "skupiającej gotujących profesjonalistów i amatorów". Art & Food Bazar promuje miejscowych wytwórców, a także jedzenie oparte na produktach dobrej jakości, delikatesy i potrawy z różnych zakątków świata. Zrobiło się smakowicie? Zaczekajcie na czerwiec...

 To jeszcze nie koniec. Podczas X edycji Kiermashu wystawi się Fundacja Sarigato wraz z inicjatywą KARMIMY PSIAKI. Każdy miłośnik czworonogów będzie miał możliwość porozmawiania z członkami zespołu Fundacji na temat: karmy, edukacji i adopcji. Dodatkowo w programie jest fotografowanie w specjalnie przygotowanej ramce#HOWHAU oraz kącik dla dzieci (gry i warsztaty). Więcej: www.karmimypsiaki.pl 

Kiermash to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic, czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Małopolsce. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę lokalną, jak najbardziej. Przed Kiermashem w Krakowie nie było targów ukierunkowanych i łączących bezpośrednio modę i design. Dzięki tej inicjatywie goście mają szansę przez dwa dni zobaczyć i przymierzyć ubrania i akcesoria bardzo często dostępne jedynie przez Internet. Dodatkowo wszyscy odwiedzający mogą być pewni jakości i tego, że produkcja przebiegała w duchu fair trade.

Nie ma lepszego pomysłu na początek lata, niż Kiermash! Będzie słońce, moda, pyszne  jedzenie i naprawdę chilloutowa atmosfera. Czego chcieć więcej?

Więcej informacji na Facebooku. 

 

 

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo