Akcja Szafa Otwarta na półmetku

Bytom, Koszalin, Lublin, Białystok, Warszawa - pięć miast z planowanych ośmiu, wzięło już udział w akcji nadawania drugiego życia rzeczom.
Akcja Szafa Otwarta na półmetku
16.05.2017

Bytom, Koszalin, Lublin, Białystok, Warszawa - pięć miast z planowanych ośmiu, wzięły już udział w akcji nadawania drugiego życia rzeczom.

 

Sieć Centrów Handlowych Atrium na czas wiosny - czyli najlepszego okresu do robienia porządków - przygotowała niezwykle pożyteczną akcję dobroczynną, której twarzą jest Małgorzata Rozenek - Majdan.

 

Dzięki akcji zgromadzono i przekazano już pond 8 tysięcy rzeczy, czyli ponad 2 tony ubrań, które do tej pory leżały w naszych szafach, a dziś są już częścią garderoby innych osób! Do każdego z Centrum można było przynieść swoją rzecz, dodatkowo wziąć udział w konkursie - Drugie Życie Dobrych Rzeczy, w którym zwycięzca otrzymał kartę prezentową o wartości 3 tysięcy złotych, a pozostali finaliści karty prezentowe o wartości 500 złotych.

 

Finały w każdym mieście były niezwykle emocjonujące a dylematy Jury ogromne. Finałowe stylizacje - bo właśnie takie zadanie stało przed uczestnikami ostatniego etapu konkursu, często były połączeniem klasyki z funkcjonalnością i świadomym zastosowaniem prostych rozwiązań mogących służyć na wiele okazji. To były wspaniałe chwile pełne inspiracji i radości z wygranej, a przede wszystkim z satysfakcji z udzielonej pomocy i wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie, jakim jest Szafa Otwarta.

 

Już dziś zapraszamy do kolejnych miast: Torunia, Piły, Bydgoszczy!

 Atrium Copernicus, Toruń    

zbiórka rzeczy w terminie 16-21.05.2017

finał akcji - 21.05.2017

 

 Atrium Kasztanowa, Piła      

zbiórka rzeczy w terminie 30.05-3.06.2017   

finał akcji 3.06.2017

 

Focus Mall  Bydgoszcz 

zbiórka rzeczy w terminie 6-11.06.2017

finał akcji 11.06.2017

 

Patroni medialni wpierający akcję: Cosmopolitan, Cosmopolitan.pl, Boska.pl, Papilot.pl, Party, Party.pl, Złote Przeboje

Więcej informacji na www.szafaotwarta.pl

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie