Swatch przedstawia #YOURMOVE podczas premiery kolekcji skin w Londynie

Ponad 300 zaproszonych przedstawicieli mediów i influencerów z całego świata zebrało się w czwartkowy wieczór w Londynie, aby uczestniczyć w premierze nowej kolekcji SKIN.
Swatch przedstawia #YOURMOVE podczas premiery kolekcji skin w Londynie
22.03.2017

Miejsce premiery –  The Store, pozwoliło zorganizować wyjątkowe spotkanie wokół głównego założenie kolekcji – koncepcji ruchu.

Lekkość, łatwość użytkowania i minimalistyczne wzornictwo, które towarzyszyły kreatywnemu procesowi tworzenia zegarków SKIN, były także motywem spektaklu „Swatch presents #YOURMOVE”, który poprzedził prezentację jedenastu nowych modeli zegarków.

 

 

Przez ponad dwa miesiące zespół utalentowanych kompozytorów, choreografów i tancerzy pracował nad wyrażeniem SKIN i #YOURMOVE za pomocą tańca, aby ruch człowieka idealnie współgrał z wirtualnymi projekcjami. Inspirując się kolekcją – połączeniem klasyki z miejskim stylem – artyści stworzyli niezwykłe widowisko: klasyczni tancerze wystąpili jako PRZESTRZEŃ, natomiast tancerze uliczni odegrali CZAS w fikcyjnej walce emocji, która zawładnęła wyobraźnią widowni. Premiera kolekcji SKIN była punktem kulminacyjnym tego niezwykłego wydarzenia - zaproszeni goście jako pierwsi mogli obejrzeć nowe produkty.

 

 

Carlo Giordanetti, dyrektor kreatywny, którzy wraz z wicedyrektorem marki i dyrektorem ds. operacyjnych, Gonzalo De Cevallosem, był gospodarzem wydarzenia, doskonale podsumował to zapierające dech w piersiach wydarzenie: "Z dumą przedstawiamy nową kolekcję SKIN - bardzo silnego członka naszej rodziny Swatch, a także hasło #YOURMOVE, które mamy nadzieję, stanie się częścią codziennego języka. W tej kolekcji chcemy podkreślić trzy elementy: lekkość, wolność i chęć wyrażenia własnego ja, które są częścią duszy Swatch”.

 

 

SKIN zwiastuje nadejście nowej ery dla najcieńszych modeli Swatch.

 

Nowa kolekcja SwatchSKIN – narodziła się z chęci odkrycia piękna ruchu i oczekiwania na zmianę. W jej skład wchodzi jedenaście minimalistycznych modeli, dostępnych dla mężczyzn i kobiet w dwóch rozmiarach kopert. Nowy styl to połączenie prostej, uniwersalnej elegancji z innowacyjną kopertą, na której wzdłuż łączenia przebiega wyjątkowa, dwukolorowa fala.

 

 

Każdy model, począwszy od SKINSKIN - subtelnego, prawie niewidocznego zegarka, po SKINNOIR i jego przyciągającą uwagę czarno-białą kolorystykę, cechuje się wyrazistym motywem fali, koronką w kształcie oszlifowanego klejnotu i elegancką tarczą. Różnorodna kolekcja jest dostępna w dwóch rozmiarach – Regular i Big – lecz jej wspólnym elementem jest niezwykła lekkość, dzięki której zegarki dają poczucie wolności i inspirują do ruchu.

 

 

 

#YOURMOVE 

Ruch stanowi istotę każdego elementu SKIN, lecz co tak naprawdę oznacza..? #YOURMOVE, czerpiąc inspirację z marzeń, pomysłów i możliwości, przedstawia historię transformacji.
Jest opowieścią o wolności i przełomowych momentach w życiu, kiedy człowiek pozwala sobie na kontakt z własnymi emocjami, dokonuje zmian i rzuca się w wir tańca z nieznanym. SKIN to wyrażanie własnego „ja” – siła pewności siebie i umiejętność życia według własnych zasad. Swatch SKIN uosabia właśnie takie historie. Przez cały rok będziemy je prezentowali na wszystkich kanałach społecznościowych Swatch.

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo