KIERMASH vol. IX I WIOSNA W MUZEUM

Wiosno, przybądź już do nas! Słońce, radość, kolory... czystsze powietrze i mniejszy smog. Tobie też już się to marzy?
KIERMASH vol. IX I WIOSNA W MUZEUM
20.03.2017

Koniec z szarością. Żeby jeszcze bardziej poczuć klimat tej wspaniałej energii, która zbliża się do nas wielkimi krokami mamy świetną wiadomość - 25 i 26 marca w Krakowie znów odbędzie się KIERMASH. Tym razem pod hasłem WIOSNA W MUZEUM. 

 

IX edycja Kiermashu jest oficjalnym wydarzeniem towarzyszącym tegorocznego Cracow Fashion Week 2017.

 

 

Organizatorzy jednej z najbardziej znanych modowych inicjatyw w Małopolsce po raz drugi zapraszają do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie na Kiermash. W tej niezwykłej przestrzeni znów spotkać będzie można polską modę niezależną, młodych projektantów, design, akcesoria i małą strefę gastro z kawą i pysznymi przekąskami... a dodatkowo kilka metrów dalej skwer pełen food trucków (Skwer Judah przy ul. Św. Wawrzyńca).

 

 

IX edycja zaprezentuje ponad 60 polskich marek. Od ubrań, przez obuwie, biżuterię, okulary, torby, dodatki, po kosmetyki naturalne i... rośliny. Te ostatnie będą w szczególności częścią specjalnie przygotowanej "Sekcji Antysmogowej".

 

 

Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, Organizatorzy Kiermashu mówią:

Już po raz IX zapraszamy mieszkańców Krakowa i wszystkich turystów na Kiermash. Wiemy, że to naprawdę dobra, ważna i lubiana inicjatywa. Tym radośniej możemy powiedzieć: Będziesz w ostatni weekend marca w Krakowie? PRZYJDŹ NA KIERMASH. Wiosenna edycja jest wydarzeniem towarzyszącym Cracow Fashion Week. Dla nas to bardzo znaczące, że połączyliśmy siły, by wspólnie promować polską modę i jej twórców.

 

 

Kiermash to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic, czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Małopolsce. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę lokalną, jak najbardziej. Przed Kiermashem w Krakowie nie było targów łączących bezpośrednio modę i design. Dzięki tej inicjatywie goście mają szansę przez dwa dni zobaczyć i przymierzyć ubrania i akcesoria bardzo często dostępne jedynie przez Internet. Dodatkowo wszyscy odwiedzający mogą być pewni jakości tkanin i tego, że produkcja przebiegała w duchu fair trade. 

 

moda + design + ludzie = KIERMASH!

TWÓJ POMYSŁ NA WIOSNĘ

 

 

 Cracow Fashion Week 2017 odbędzie się w dniach 18-26 marca w Krakowie. Wydarzenie organizowane przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w partnerstwie z Miastem Kraków obejmuje kilkadziesiąt imprez odbywających się pod hasłem "fashion & ecology": pokazy mody, wystawy fotografii, warsztaty, wykłady oraz spotkania z osobowościami świata fashion. Więcej informacji:www.ksa.edu.pl. Szczegółowy program CFW znajduje się na www.cracowfashionweek.com.v

 

Kiermash został objęty honorowym patronatem Jacka Krupy Marszałka Województwa Małopolskiego oraz jest organizowany w partnerstwie z Miastem Kraków.

 

25-26 marca 2017 godz. 11:00 - 19:00

Muzeum Inżynierii Miejskiej, ul. Św. Wawrzyńca 15, Kraków

WSTĘP WOLNY

 

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo