Bzdury, w które wierzą mężczyźni (na temat miesiączki, kobiecego owłosienia i…)

Mamy XXI wiek, ale wiedza facetów pozostawia niestety wiele do życzenia.
Bzdury, w które wierzą mężczyźni (na temat miesiączki, kobiecego owłosienia i…)
Fot. iStock
08.01.2017

O kobietach nieraz mówi się, że są zagadkowe. Wszystko wskazuje jednak na to, że to określenie należy potraktować dosłownie, ponieważ pewne kwestie, dotyczące kobiecego ciała, naprawdę są dla mężczyzn tajemnicą. Jeśli pewnych rzeczy nie rozumieją (lub po prostu o nich nie wiedzą!), najczęściej sami dopowiadają sobie na te tematy różne wytłumaczenia. Efekt? Stek bzdur, w które sami zaczynają wierzyć.


Przyjrzyjmy się bliżej ich „poglądom” na sprawy kobiece.

Zobacz również: Z tym musisz się liczyć, kiedy robicie to NA PIESKA (7 problemów, o których się niestety nie mówi)

Faceci wierzą, że…

Krew menstruacyjna wypływa z nas non stop


Tak, drogie panie. Są na tym świecie faceci, którym wydaje się, że jeśli kobieta ma okres, to krwawi non stop, bez przerwy. Przecież gdyby tak było, wykrwawiałybyśmy się na śmierć już po kilku godzinach.
Panowie, w czasie miesiączki krwawimy tylko raz na jakiś czas. Ilość krwi, która z nas wypływa w ciągu kilkudniowego okresu wynosi mniej więcej ¼ szklanki.

mity na temat kobiet

Fot. iStock

Wargi sromowe powiększają się wraz z ilością partnerów seksualnych


Krótko mówiąc – im więcej dziewczyna miała kochanków, tym większe ma wargi sromowe. To nie takie proste, kochani mężczyźni. Tutaj wpływ ma genetyka, a nie nasze doświadczenie łóżkowe. To przekonanie wsadźcie zatem między bajki.

mity na temat kobiet

Fot. iStock

Kobiece piersi zawsze są wypełnione mlekiem


Można się uśmiać, ale niektórzy faceci sądzą, że mamy wydatne piersi, bo… znajduje się w nich mleko.


Ból menstruacyjny wcale nie jest taki duży


Wielu panów uważa także, że kiedy narzekamy na bóle miesiączkowe, mocno przesadzamy. Wydaje im się, że to nie boli aż tak mocno. Otóż boli – część dziewczyn potrafi nawet mdleć w czasie okresu. Inne z kolei mają miesiączki bezbolesne. Ale kiedy partnerka mówi wam, że cierpi i płacze w poduszkę z powodu bolącego podbrzusza, to nie posądzajcie jej o kłamstwo.

mity na temat kobiet

Fot. iStock

Kobiety, będące w związkach, nie masturbują się


Facetom wydaje się, że jeśli kobieta ma partnera, to przestaje się masturbować. Wcale tak nie jest. Nawet jeśli uprawiacie seks regularnie, to przecież nie za każdym razem ona ma orgazm. Wtedy musi zaspokajać się sama, choć na osobności. Nie czujcie się urażeni, bo wy też onanizujecie się w tajemnicy przed swoimi kobietami.

mity na temat kobiet

Fot. iStock

Kobiety nie są owłosione


Jakie wyobrażenie najczęściej na temat kobiet mają faceci? Że te są gładkie na całym ciele i nie rosną im włosy w takich miejscach, jak u mężczyzny. Rosną, oj rosną! Niektóre z nas walczą ze zrośniętymi brwiami, wąsikiem, włoskami wokół sutków i na plecach. I niekoniecznie są to kobiety cierpiące na hirsutyzm. Po prostu – taka ich uroda.

Zobacz również: 6 błędów, jakie popełniasz w sypialni


Źródło: viralka.pl

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 2 / 5
gość (Ocena: 2) 09.01.2017 16:06
w takie bzdury wierzą chyba tylko nastolatki i to jeszcze tacy, którzy nie zostali uświadomieni...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie