KIERMASH vol. VII | JESIEŃ W MUZEUM

Na pewno go znacie! Na pewno na niego czekaliście! Więc jest - KIERMASH VOL VII! Szukasz idealnego pomysłu na jesień, oto on! Targi mody niezależnej i dizajnu użytkowego KIERMASH | JESIEŃ W MUZEUM.
KIERMASH vol. VII | JESIEŃ W MUZEUM
07.10.2016

Na pewno go znacie! Na pewno na niego czekaliście! Więc jest - KIERMASH VOL VII! Szukasz idealnego pomysłu na jesień, oto on! Targi mody niezależnej i dizajnu użytkowego KIERMASH | JESIEŃ W MUZEUM.

 
 

Już w październiku organizatorzy jednej z najbardziej znanych modowych inicjatyw Krakowa zapraszają do niezwykłej przestrzeni Muzeum Inżynierii Miejskiej na Kiermashu. Podczas VII edycji po raz kolejny będzie można spotkać polską modę niezależną, młodych projektantów, dizajn, akcesoria i... oryginalną strefę gastro.

 

Wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/184505611972121/

 

 

Co za kolaboracja... Muzeum Inżynierii Miejskiej i Kiermash! Ta jesień zapowiada się naprawdę dobrze... i modnie. Na początku października krakowianie, i nie tylko przez dwa dni będą mogli zobaczyć, przymierzyć i kupić najoryginalniejsze ubrania młodych projektantów.
A będzie w czym wybierać. Podczas VII edycji KIERMASHU zobaczycieponad 60 polskich marek.

 

Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, inicjatorzy imprezy mówią:

To kolejny raz kiedy chcemy Was zaprosić do niezwykłej przestrzeni, by wspólnie z naszymi kiermashowymi wystawcami przyglądać się jak moda próbuje na nowo ją zdefiniować. Kiermash to przedsięwzięcie szczególnie ważne dla nas, z każdą edycją przekonujemy się także, że równie ważne jest ono dla mieszkańców Krakowa. Wiemy, że dzięki takim targom konsument może zbliżyć się do marek, znanych niejednokrotnie tylko z Internetu. U nas jest szansa, żeby zobaczyć i przymierzyć. Bardzo dużą wagę przykładamy również to handlu fair trade. Wierzymy, że nikt nie został wykorzystany przy lokalnej produkcji. Kiermash to również spotkanie. Spotkanie miasta z modą, spotkanie dawno niewidzianych znajomych i przyjaciół, czy nowych, zupełnie nieznanych osób.

Kiermash to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic, czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Przed Kiermashem w Krakowie nie było targów ukierunkowanych bezpośrednio na modę.

 

 

moda + dizajn + ludzie = KIERMASH!

TWÓJ POMYSŁ NA JESIEŃ

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo