Konkurs! Zajrzyj do lodówki i zgarnij nagrody!

Do wygrania są trzy tablety Samsung Galaxy Tab 4 7.0 oraz 5 zestawów lakierów marki Smart Girls Get More!
Konkurs! Zajrzyj do lodówki i zgarnij nagrody!
26.09.2016

Co zazwyczaj trzymamy w lodówce? Większość mężczyzn odpowiedziałaby zapewne bez zastanowienia, że napoje i produkty spożywcze. Kobiety mogłyby natomiast podać zupełnie inną odpowiedź na to pytanie. W chłodziarkach przechowujemy bowiem całe stosy kosmetyków i lakierów do paznokci. W końcu nic tak dobrze nie wpływa na ich jakość, jak właśnie niska temperatura!


À propos… czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, ile lakierów zmieści się w lodówce? Nas to zagadnienie zainteresowało na tyle, że postanowiłyśmy to sprawdzić własnoręcznie. Przygotowałyśmy wielki test z udziałem lodówki Samsung Food ShowCase i ogromnej ilości kolorowych buteleczek z lakierami.

Dlaczego wybrałyśmy do testu właśnie ten model lodówki Samsung? Ponieważ jest niesamowicie pojemny i wyjątkowo sprytnie zaprojektowany. Dzięki nowatorskiemu podziałowi na drzwi i część wewnętrzną łatwiej jest utrzymać idealny porządek. Za pierwszymi drzwiami znajduje się przestrzeń, w której umieścisz najczęściej używane produkty. Składa się ona z trzech stref. Na samej górze, w strefie gotowania wygodnie możemy przechowywać często wykorzystywaną żywność, taką jak jajka, sery i sosy w butelkach. Niżej znajduje się strefa rodzinna przeznaczona na żywność dla całej rodziny, napoje i owoce. Na samym dole jest strefa dziecięca, aby nasi milusińscy mogli sami sięgnąć po swoje ulubione przekąski. Z kolei druga część lodówki to idealne miejsce dla mięsa czy innych produktów, po które sięgamy rzadziej. Nie mogłyśmy sobie wymarzyć lepszej chłodziarki do naszego testu, a nagranie z tego zwariowanego przedsięwzięcia już wkrótce pojawi się na łamach serwisu!

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jeden z trzech tabletów Samsung Galaxy Tab 4 7.0 oraz modne lakiery do paznokci, WYSTARCZY ODPOWIEDZIEĆ NA 4 PROSTE PYTANIA TUTAJ.

Regulamin konkursu.

        

 

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.09.2016 18:58
Niestety nie działa link do regulaminu.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie