Golden Rose pokazuje najmodniejsze pomadki tej jesieni!

Sprawdź je już teraz!
Golden Rose pokazuje najmodniejsze pomadki tej jesieni!
25.08.2016

Jesień to czas mocniejszych i intensywniejszych kolorów pomadek na naszych ustach. W nadchodzącym sezonie jesień-zima 2016/2017 to właśnie one powinny przyciągać największą uwagę. W jakie kolory się zaopatrzyć, aby móc wykonać najmodniejszy make up? Sprawdź poniżej!

Karminowe szaleństwo

Usta w kolorze czerwieni to dla wielu osób esencja kobiecości. Dodadzą klasy każdej stylizacji, a jednocześnie będą wyróżniać z tłumu. W nadchodzącym sezonie stawiamy na odcienie karminu, czyli ciemniejsze i bardziej głębokie czerwienie.

Pamiętajmy, że takie pomadki nie są zarezerwowane jedynie na wieczorne wyjścia. Z delikatniejszym makijażem oka sprawdzą się doskonale także do dziennych stylizacji. Która pomadka będzie idealna? My stawiamy na Velvet Matte nr 34 od Golden Rose.

 

 

Na jagody

Intensywne odcienie fioletu na ustach mogą wydawać się dosyć niekonwencjonalne, ale pięknie będą komponowały się z jesiennymi stylizacjami. Odpowiednio dobrany kolor – szczególnie ten w chłodnym odcieniu – będzie wybielał optycznie zęby, także na pewno warto mieć jedną sztukę w swojej kosmetyczce. Sugerujemy sprawdzić pomadkę w matowym wydaniu Velvet Matte nr 28 lub ultra błyszczący Luxury Rich Color Lipgloss nr 21.

 

 

 

Gotycki klimat

To wcale nie przesada! Podkreślenie ust najciemniejszymi odcieniami brązów czy bordo będzie jednym z najmodniejszych elementów jesiennego make up’u. Dla najodważniejszych zarezerwowana jest czerń. Ale uwaga! Przy takim mocnym akcencie, pozostała część makijażu powinna być niezwykle delikatna. Podpowiadamy – odpowiednie kolory to Luxury Lipgloss nr 22, Velvet Matte nr 29 i 33 oraz Liquid Matte nr 12.

 

Chwilo trwaj!

Pigment ciemnych pomadek czasem lubi migrować poza kontur naszych ust i z tego względu niezwykle istotne jest zastosowanie konturówki, aby temu zapobiec. Dobieranie odpowiedniej kredki do każdego koloru pomadki jest dość żmudnym zadaniem. Z tego względu warto sięgnąć po transparentną konturówkę do zadań specjalnych – Lip Barrier marki Golden Rose. Będzie ona bardzo uniwersalnym rozwiązaniem! Obrysowując nią linię warg, będziemy miały pewność, że nasza pomadka pozostanie na swoim miejscu przez cały dzień!

 

Materiał partnera

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo