Naturalne dodatki idealne na lato!

Zobacz najnowsze propozycje Ippomare
Naturalne dodatki idealne na lato!
25.07.2016

Latem powinnaś stawiać przede wszystkim na wygodę! Naturalne dodatki to także efektywne dopełnienie każdej wakacyjnej stylizacji. Wśród najnowszych propozycji marki Ippomare znajdziesz wygodne sandały prosto z Grecji, jak i piękną biżuterię wykonaną z czystego srebra.


Bos(k)o wygodne!

Można powiedzieć, że Grecja to prawdziwa kolebka sandałów… To właśnie starożytni Grecy chodzili w nich po Olimpie. Któż więc może znać się sandałach lepiej niż oni? Ippomare to obuwie wykonane z naturalnych materiałów, którego wygląd nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Każdy sandał nosi imię zaczerpnięte z greckiej mitologii! Buty dostępne są w kolorze naturalnej skóry oraz ciemnobrązowym. Jeśli tego lata chcesz się poczuć w zgodzie ze sobą i z naturą, sprawdź propozycje Ippomare!

 

 

Nowość! Ippomare Jewellery

Grecka marka Ippomare zaprasza do świata ręcznie wykonanej biżuterii, której inspiracją stały się natura i jej cykliczne zmiany, a także czasoprzestrzeń uchwycona i wyrażona w poezji, filozofii i mitach. Czyste srebro z naturalnymi materiałami to idealne połączenie, które świetnie sprawdzi się zarówno w codziennej stylizacji, jak i na wieczorne wyjście!

 

Materiały prasowe Ippomare

 

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.07.2016 21:14
O matko, tak na jednej stronie? :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie