Zapraszamy do nowego showroomu 303 Avenue!

Marka przenosi się do zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy i powraca do szycia miarowego! 
Zapraszamy do nowego showroomu 303 Avenue!
29.04.2016

303 Avenue już od sześciu lat z powodzeniem uczestniczy w rynku polskiej mody i z roku na rok rozwija się coraz dynamiczniej. Po zeszłorocznym sukcesie sklepu online (www.303avenue.pl) marka postanowiła zmienić lokalizację swojej siedziby. Po 5 latach, została przeniesiona z podwarszawskiego Międzylesia w samo serce modnej Warszawy - na ulicę Mokotowską 40/3. Wybór padł na zabytkową kamienicę, która pochodzi z 1893 roku. Inspiracją do zmiany był Paryż, gdzie najlepsze marki i projektanci lokują swoje pracownie w prestiżowych kamieniach takich dzielnic jak Le Marais czy St. Germain. Siedziba 303 Avenue - Showroom, biura oraz pracownia krawiecka położone są na 150 metrach, na pierwszym piętrze kamienicy. W siedzibie możemy podziwiać oryginalne drzwi wejściowe z XIX wieku, sztukaterie oraz piec kaflowy.

Wraz ze zmianą siedziby, 303 Avenue postanowiło reaktywować szycie miarowe, od którego Marzenna Niemoczyńska rozpoczęła pracę nad marką w 2009 roku. Nowa, miarowa linia będzie nosiła nazwę 303 Avenue ART. Na kolekcję składać będą się ubrania wieczorowe, wypracowane kurtki, spódnice i płaszcze. Każda rzecz będzie wyjątkowa i wykonywana w jednym lub maksymalnie 3 egzemplarzach, z najlepszej jakości włoskich, francuskich i hiszpańskich tkanin. Wszystkie ubrania będą wykonywane indywidualnie z klientką, w Pracowni ART, pod czujnym okiem Marzenny Niemoczyńskiej i jej doświadczonego zespołu krawieckiego, który pracuje z nią od kilkudziesięciu lat. Miejsce stanowić będzie swoiste uzupełnienie flagowego butiku przy Mokotowskiej 28. Nowy Showroom przy Mokotowskiej 40 ma być również miejscem spotkań dla stylistek, stylistów, dziennikarzy oraz sympatyków marki. Pragniemy, aby ten adres stał się ulubionym i znanym miejscem modnej Warszawy.

Kolekcja wiosna-lato 2016 charakteryzuje się inspiracjami stylem Hiszpanii i lat 70. Kolekcja jest lekka, zwiewna i bardzo kobieca. Długie spódnice, wiązane bluzki z bufiastymi rękawami, jedwabne sukienki oraz kurtki w stylu bomber to wiodące elementy tego sezonu. Nowością są delikatne printy i soczyste kolory, które pojawiały się bardzo rzadko w poprzednich kolekcjach marki. Mocnym akcentem jest elektryzujący i odważny pomarańcz. W tym sezonie marka postawiła szczególny nacisk na wykończenie. Każda rzecz uszyta jest z niezwykłą starannością, z użyciem doskonałych dodatków krawieckich (taśmy, lamówki, suwaki, guziki). Wszystkie kurtki wykończone są naturalną skórą, a użyte podszewki są z dodatkiem jedwabiu. Lato 2016 to również nowe fasony i długości spódnic. Znak rozpoznawczy 303 Avenue - mini spódnica, dzieli w tym sezonie swoje podium z długością midi i maxi. Tkaniny (bawełna, len, jedwab, wełna, wiskoza, modal) pochodzą od włoskich, francuskich i greckich producentów.

 

Showroom 303 Avenue oraz Pracownia ART

ul. Mokotowska 40/3

Warszawa, tel.

 

Butiki 303 Avenue

Butik Flagowy - ul. Mokotowska 28/róg Koszykowej

CH Stary Browar Poznań - Atrium, poziom 0

POP UP store - Stara Papiernia, Konstancin Jeziorna

www.303avenue.pl

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie