Zaprojektuj własną torebkę Louis Vuitton!

Dla zagorzałych fanów i miłośników wszystkiego, co oznaczone legendarnym LV, dom mody Louis Vuitton przygotował nie lada gratkę – umieszczenie na jednej z torebek własnych inicjałów...
Zaprojektuj własną torebkę Louis Vuitton!
22.03.2009

Słynny monogram canvas Louis Vuitton jest kultowym wzorem, rozpoznawanym na całym świecie. Można również rzec, że jest najczęściej podrabianym towarem XXI wieku. Produkty z logiem LV stały się obiektem kultu, coraz więcej osób zaczyna kolekcjonować wyroby słynnego francuskiego domu mody. Zakup kolejnej walizki albo torby można potraktować jako dobrą inwestycję - na oryginalnym produkcie nie powinniśmy bowiem stracić.

Dla zagorzałych fanów i miłośników wszystkiego, co oznaczone legendarnym LV, dom mody Louis Vuitton przygotował nie lada gratkę – umieszczenie na jednej z torebek własnych inicjałów. Usługę tę nazwano Mon Monogram i już można z niej korzystać. Kiedyś była ona dostępna jedynie, gdy chcieliśmy w specjalny sposób zaznaczyć swój kufer podróżny albo portfel (i przy okazji byliśmy gwiazdą...). Teraz każdy z nas może posiadać torebkę (zarówno tę z poprzednich, jak i najnowszych kolekcji) z wkomponowanymi w jej tło pierwszymi literami naszego imienia i nazwiska.

Naprawdę wymagające klientki z zasobnym portfelem mogą pokusić się nawet o własnoręczne zaprojektowanie swojej wymarzonej torebki, walizki albo wieczorowej kopertówki. Dom mody Louis Vuitton umożliwia im osobisty wybór kształtu, materiału oraz koloru.

Jak nietrudno się domyślić, wraz z naszymi wymaganiami rośnie koszt egzemplarza jednej z najbardziej pożądanych torebek świata. Różnica w cenie za produkt z naszymi inicjałami i ten z firmowymi LV może wynosić nawet 70%! Przykładowo, za klasyczny kuferek Speedy 30 w firmowej wersji zapłacimy około 300 funtów, a za ten w wydaniu osobistym – aż 1000 funtów.

Ciekawe jesteśmy, którą opcję wybieracie? My pozostaniemy przy tej tradycyjnej, bo cała magia tkwi właśnie w posiadaniu rzeczy z logiem LV. Choć noszenie ich w Polsce, wśród tysięcy podróbek i falsyfikatów, jest dość ryzykowne...

Weronika Woronowska

Zobacz też:

Modne lizaki prosto z wybiegu

Podrabiana torba Prady, pasek D&G? Nie, dziękuję

Polecane wideo

Komentarze (94)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2011 20:32
Zapraszam www.heniek-fashion.yoyo.pl Torebki Lous Vouitton OFERTA!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2009 20:01
a ja mam te dwie pierwsze i jeswzcze kilka innych... uwielbiam LV ha! kocham byc rozpieszczana jego produktami
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2009 19:16
a maly wisiorek do telefonu 50 zl ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2009 19:15
fajne sa ale drogie w moim miescie sa od 2500 zl ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2009 22:48
bardzo lubię torebki od LV są prestiżowe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie