Limitowane T-shirty z linii „BOHOBOCO I am” - Idealne na Dzień Kobiet!

Taki top będzie pasował do każdej stylizacji.
Limitowane T-shirty z linii „BOHOBOCO I am” - Idealne na Dzień Kobiet!
05.03.2014

Dzień Kobiet to idealny moment na trochę luzu, wyjście poza normy, czy oficjalny dress code. Dobrze wie o tym duet polskich projektantów, Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, który na ten wyjątkowy dzień zaprojektował limitowaną linię T-shirtów z zaczepnymi i bardzo kobiecymi hasłami.

„I`m perfect, only mess is in my head”, „I`m fashion but not a victim” oraz „I`m always on a diet but can`t resist sweet things” to trzy sentencje z nowych T-shirtów BOHOBOCO, spójne z myśleniem współczesnych, niezależnych i świadomych swojej wartości kobiet. To rewelacyjna propozycja na Dzień Kobiet dla dziewczyn z luźnym podejściem do siebie, idącym w parze z odstąpieniem od ścisłych norm ubraniowych. Nowe koszulki BOHOBOCO urzekają swoją prostotą i kobiecością.

Taki T-shirt to pozycja obowiązkowa w każdej garderobie. Pasuje do niemalże każdej stylizacji, nawet koktajlowej, dlatego jest świetną odpowiedzią na klasyczne pytanie – „co ja na siebie założę?”. Te „małe czarne” wśród topów to marcowy prezent od BOHOBOCO dla kobiet, bez których nie byłoby twórczości Michała Gilberta Lach i Kamila Owczarka.

T-shirty z linii „BOHOBOCO - I am…” uszyto z bawełny merceryzowanej, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i nabrały jedwabnego połysku. Dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Do wyboru mamy T-shirt biały, szary i czarny. Już od 8 marca będzie można je kupić w butikach BOHOBOCO oraz sklepie on-line www.bohoboco.com w cenie 350 złotych.

bohoboco

T-shirty z linii „BOHOBOCO – I am…”

bohoboco

T-shirty z linii „BOHOBOCO – I am…”

bohoboco

T-shirty z linii „BOHOBOCO – I am…”

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2014 18:40
350 zł za T-shirt????? Tyle zostaje mi pensji po opłaceniu wszystkiego na życie.....chyba bym musiała na głowę upaść by tak tyle za kawałek szmatki!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2014 10:25
fajne ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2014 08:36
wór za 350 zł. Lubię rzeczy drogie i ekskluzywne ale chyba musiałabym upaśc na głowe albo S** pieniędzmi żeby kupić takie coś.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2014 00:51
ile ? zarty jakies ? zrobie taka za 70 ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie