Męskie sekrety: O czym Twój facet nigdy Ci nie powie?

Raz na zawsze obalamy mity, które utrwaliły się w świadomości kobiet.
Męskie sekrety: O czym Twój facet nigdy Ci nie powie?
12.01.2014

Z pewnością wielokrotnie zastanawiałaś się, jakie są największe fantazje erotyczne twojego partnera albo co podnieca go tak naprawdę. Magazyn Cosmopolitan postanowił wyjść naprzeciw tym potrzebom i przeprowadził wśród mężczyzn seksualny sondaż. Oto kilka faktów, do których faceci przyznali się w ankiecie!

Pierwsza randka a seks

Od wielu lat pokutuje mit, że mężczyźni marzą o seksie na pierwszej randce. Tymczasem okazuje się, że zaledwie 6 proc. z nich chciałoby kochać się w takim momencie z kobietą. Pozostali uważają, że ich partnerka nie powinna wyrażać na to zgody.

Jeśli jednak zdarzyło ci się pójść na żywioł już na pierwszym spotkaniu, nie musisz się przejmować, że ten incydent przekreśli waszą wspólną przyszłość. Z ankiety wynika bowiem, że tylko 10 proc. panów określiłoby cię z tego powodu jako „puszczalską” i nie wiązało z tobą poważniejszych planów.

facet

Udawany orgazm

Jeśli dręczą cię wyrzuty sumienia, że kilka razy zdarzyło ci się oszukać ukochanego i udawać orgazm, natychmiast możesz się ich wyzbyć. Dlaczego? Bo faceci też symulują szczytowanie! Do udawania przyznało się aż 25 proc. ankietowanych panów. Najczęściej robią to… ze wstydu, że nie są w stanie dojść (bo zmęczenie, bo praca, bo stres).

facet

Seks-doświadczenia

Ponad 30 proc. ankietowanych panów przyznało, że chciałoby mieć mnóstwo partnerek seksualnych. Nie jest to jednak związane z ich potrzebą przygód, a z nabyciem doświadczenia w łóżku. Faceci rzadko kiedy mają bowiem zaufanie do swoich erotycznych umiejętności.

facet

Trójkąt w łóżku? O tak!

Zdecydowana większość facetów chciałaby spróbować seksu z dwoma kobietami jednocześnie. - Męskie marzenie o trójkącie wiąże się z pragnieniem życia pełną parą – tłumaczy Cosmopolitan.

Fantazja taka nie wskazuje jednak na to, że partner cię nie kocha lub inna kobieta podoba mu się bardziej niż ty. Trójkąt jest po prostu jednym z jego najczęstszych wyobrażeń erotycznych, na które ty wcale nie musisz się zgadzać.

facet

Ulubiona pozycja

Kobiety często dwoją się i troją, aby zaimponować swojemu mężczyźnie w sypialni. W tym celu proponują mu zwariowane pozycje z Kamasutry lub kilkunastominutowe fellatio. Tymczasem okazuje się, że większość facetów najchętniej kocha się… klasycznie, a tradycyjny seks jest tym, który kręci ich najbardziej.

facet

Seks 7 razy w tygodniu?

Współczesny facet kojarzy się kobietom z niewyżytym samcem, który myśli o seksie 24 godziny na dobę i najchętniej kochałby się kilka razy dziennie. Tymczasem do szczęścia w zupełności wystarcza mu od 3 do 5 współżyć z partnerką w tygodniu. - To ważne, żeby kobiety o tym wiedziały, bo to oznacza, że mogą się wyluzować i... okazywać partnerowi uczucia – podsumowuje magazyn.

 

facet

Jaka powinna być kochanka idealna?

Jeżeli sądzisz, że synonimem kochanki doskonałej jest dla facetów seksowne ciało i łóżkowe umiejętności, to jesteś w błędzie. Mężczyźni najbardziej lubią bowiem kobiety odważne, które nie wstydzą się igraszek przy zapalonym świetle.

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Marsjasz (Ocena: 5) 19.01.2014 20:25
Gówno mnie to obchodzi i moja kolezanke tez , papatki wszystkim
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 13.01.2014 20:29
Jak facet może udawać orgazm? Pytam, bo jakoś sobie tego nie wyobrażam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2014 19:41
Drogi papilocie, pisze się "dwiema" kobietami a nie "dwoma"
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2014 16:13
Pytanie: jestem w związku bez miłości (bardziej z przyzwyczajenia) ostatnio wpadł mi w oko pewien gostek, wiem, że ja jemu też się spodobałam, widziała jego spojrzenia. Niedługo znowu się zobaczymy i nie wiem, czy nie podejdzie i nie będzie chciał się ze mną umówić. I tu mój problem. Z jednej strony chciałabym, ale z drugiej... hmm no właśnie mam faceta. Nie wiem jak to rozegrać.
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2014 11:13
haha trójkąt i co jeszcze? przecież to legalny sposób na zdradę. ciekawe czy taki facet zgodził by się na trójkąt z dwoma facetami...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie