Męski kod zachowań: Po tym poznasz, że go kręcisz!

Jego zachowanie powie Ci więcej niż niejedno tkliwe wyznanie!
Męski kod zachowań: Po tym poznasz, że go kręcisz!
30.11.2013

Mężczyźni nie lubią mówić wprost o uczuciach. Swoje emocje sygnalizują raczej przy pomocy określonych gestów, zdradza ich mowa ciała. Ważny jest również sposób, w jaki traktują daną kobietę. Większość panów wychodzi z założenie, że tylko za pomocą czynów można okazać przedstawicielce płci pięknej swoje zainteresowanie.

Chcesz dowiedzieć się, czy on zakochał się w Tobie po uszy? Rozszyfruj męskie kody zachowań i sprawdź, jaka czeka Was przyszłość...

Podobasz mu się

5. Ciągle mówi, że chce poznać wszystkich Twoich znajomych

To sygnał, że mężczyzna pragnie dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej. Zauroczony facet po prostu czuje potrzebę uczestnictwa w prywatnym życiu swojej ukochanej. Wymówki w stylu: „Idź sama na spotkanie ze znajomymi, bo ja ich kompletnie nie znam i będę się nudził” nie wróżą niczego dobrego.

6. Podobasz mu się taka, jaka jesteś

Bez makijażu? Z przetłuszczonymi włosami? W wyciągniętym dresie? Nieważne jak wyglądasz, On i tak cały czas prawi Ci komplementy? Takie zachowanie oznacza tylko jedno – miłość całkowicie go pochłonęła, a Ty jesteś dla niego najpiękniejszą kobietą we wszechświecie.

 

Podobasz mu się

1. Z uwagą słucha Twoich rad i opinii

On zwierza Ci się ze swoich problemów i z uwagą słucha tego, co masz mu do powiedzenia? To dobry znak! Z pewnością ten facet bardzo ceni Twoja inteligencję, ufa Ci i chce, abyś zawsze przy nim była.

2. Zrezygnował dla Ciebie ze swoich przyjemności

Wcześniej kilka razy w tygodniu chodził z kolegami grać w piłkę, a całe weekendy spędzał przy komputerze. Teraz, gdy pojawiłaś się w jego życiu, On bez cienia żalu rezygnuje ze swoich ulubionych zajęć i idzie z Tobą na długi, romantyczny spacer? Jesteś prawdziwą szczęściarą! Ten mężczyzna nie może Ci się oprzeć!

Podobasz mu się

3. W łóżku skupia się głównie na tym, żeby Cie zadowolić

Gdy zaczynacie się kochać, gra wstępna przedłuża się w nieskończoność? Podczas miłosnych igraszek On cały czas pyta: „czy wszystko w porządku?”, „czy jest Ci dobrze”? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco, nie miej dłużej wątpliwości! Ten facet zakochał się w Tobie po uszy.

4. Chce Cię przedstawić swojej rodzinie

Takie zaproszenie świadczy o tym, że on myśli bardzo poważnie o tej relacji. Może nawet jest już przekonany, że spotkał miłość swoje życia i już niedługo zdecyduje się na dużo bardziej poważny krok.

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
karczek (Ocena: 5) 01.12.2013 22:49
Zero zaangażowania w napisanie tego artykułu. Wszystkie informacje to oczywisty banał..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2013 16:08
kręcę go, bo w łóżku skupia się na mnie? myślałam, że najpierw trzeba się poznać, a później do łóżka, ale kto co woli.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2013 10:49
strasznie głupie.. ogarnijcie się..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2013 10:16
Jak już jesteś z nim w łóżku to raczej pewne ze go krecisz., he? Myślałam tu bardziej o początkach jakiejś znajomosci, a nie o byciu razem. Bezsens
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2013 01:35
po czym poznasz ze go kręcisz! w łóżku myśli głównie o tobie! O tempora, o mores! Najpierw idziesz z facetem do łozka a dopiero potem zastanawiasz się czy go kręcisz?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo