Sekretny kod miłosnych SMS-ów: Z jakim typem flirciarza masz do czynienia?

Przyjrzyj się SMS-om, które śle Ci Twój ukochany!
Sekretny kod miłosnych SMS-ów: Z jakim typem flirciarza masz do czynienia?
01.11.2013

Czytanie listów miłosnych nie polega już na analizie romantycznych metafor, czy interpretacji charakteru pisma ukochanego… Dziś pod lupę warto wziąć SMS-y! To, jak formułuje je twój ukochany nie jest bez znaczenia! Dokładna analiza niewinnych wiadomości tekstowych może przynieść ciekawe wnioski na temat jego charakteru. Sprawdź, jakim typem flirciarza jest twój adorator! Być może to ten jedyny?

Skąpiec

Najtrudniejszym przypadkiem SMS-owego flirciarza jest skąpiec. Po czym go poznać? Jego SMS-y pisane są według prastarych zasad maksymalnego oszczędzania miejsca na kolejne słowa. Dziwaczne skróty, unikanie znaków interpunkcyjnych i kolejne wyrazy, zaczynane wielką literą bez oddzielającej ich spacji. Do tego charakterystyczna metoda potwierdzenia odebrania twojej wiadomości – puszczenie sygnału… Choć skąpiec w rzeczywistości może być idealnym kandydatem na życiowego partnera, komunikacja z nim będzie wymagać od ciebie sporej dawki cierpliwości!

 

 

miłosny sms

Pedant

Taki typ flirciarza to prawdziwa rzadkość! Wśród panów nieczęsto bowiem zdarzają się pedanci, tym bardziej, że podczas SMS-owania nie trudno o emocje… A jednak! Jeśli otrzymywane przez ciebie wiadomości są wprost nienaganne pod względem interpunkcji, gramatyki i bogactwa słownictwa. Cóż, pozostaje tylko współczuć bądź zazdrościć! Co może oznaczać pedantyczne podejście do SMS-ów? Ideologiczne dbanie o język polski, a wraz z nim pasję, specyficzne zainteresowania, nadmierną motywacji bądź perfekcjonizm! Jeśli sama nie możesz się nim pochwalić, zaprzyjaźnij się ze słownikami mowy ojczystej! Życzymy wytrwałości!

 

Smarkacz

W każdym z nich jest coś z dziecka… Jednak bywa i tak, że nadmierny poziom niedojrzałości staje się irytującym problemem! Jak rozpoznać prawdziwego dzieciucha, bawiącego się w mężczyznę, zanim wpakujemy się w rolę niańki? Ostrzeżeniem mogą być emotikony! Uśmieszki, zabawne czcionki i rozbrajające minki… Miło jest spotkać kogoś spontanicznego i z poczuciem humoru. Jednak tak zwane „buźki” często stanowią symptom nieśmiałości i ukrywania tchórzostwa. Na szczęście, o ile emotikony nie są potwierdzeniem kompletnej niedojrzałości, jako przejaw ukrywania uczuć – bywają uleczalne!

 

 

miłosny sms

Pragmatyk – woli zadzwonić

Kolejny charakterystyczny typ SMS-owego flirciarza, to jego odmiana w dość… ułomnej formie. Dla niego, w życiu najważniejszy jest pragmatyzm! W otrzymywanych SMS-ach na próżno szukasz ckliwych aluzji i interpunkcyjnych całusów? Masz do czynienia z iście konkretną osobą. Niestety możesz pożegnać się z wizją uroczych wyznań, przesyłanych przez ukochanego ot, tak. Jedyną perspektywą jakichkolwiek kontaktów będą połączenia telefoniczne i krótkie komunikaty w stylu: „O 20:00, pod pomnikiem. Nie spóźnij się. Pa.”

Romantyk

Sms-owy marzyciel i uczuciowiec to pragnienie każdej dziewczyny. Do czasu! Na początku romantyczne wierszyki będą przyprawiać cię o zawroty głowy w stylu Amelii! Niestety wraz z kolejnymi fazami waszego związku, zachwycające wersy i ckliwe wyznania będą coraz mniej atrakcyjne… W finale mogą przerodzić się w istny koszmar! Bądź czujna i sentymentalnemu poecie nie pozwól przeistoczyć się w wiecznie narzekającego… młodego Wertera!

 

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
amoretta (Ocena: 5) 11.08.2016 18:52
Rozumiem, że to jest bardziej żartobliwy artykuł? :) Bo przecież nie po smsach można poznać, kto jakim jest człowiekem. W ogóle uważam, że obecnie smsy za często są wykorzystywane do kontaktu. Ja zdecydowanie bardziej wolę zadzwonić czy jak jest możliwość, to po prostu spotkać się w cztery oczy. Może to akurat nie do końca pasuje do tego, w jaki sposób ostatnio poznaję facetów, bo robię to przez mydwoje. Jednak jest to początkowy kontakt, na portalu poznaję mężczyzn, a później, jak okaże się, że możemy do siebie pasować, zaczynamy się spotykać. I nie uważam, żebym mogła kogoś ocenić po tym, jak pisze do mnie czy to na portalu czy przez smsy. Prawdziwą osobę możemy przecież poznać dopiero, jak się z nią spotykamy, jak rozmawiamy, jak czujemy się w swoim własnym towarzystwie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2013 17:47
uwazam go za kumpla.myslicie,ze robie mu nadzieje jak z nim flirtuje?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2013 12:29
A mój to nie wiem do czego pasuje. Wysyła codziennie rano tego samego sms-a, jak odpisuje to jest bardzo ubogi w słowa, nie rozpisuje się, często dzwoni ale czasem też mówi, że zadzwoni i cisza..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2013 09:33
teraz obecnie randkuję z takim kolesiem, który dba o ortografię i interpunkcję i muszę powiedzieć, że mam ortograficzny orgazm :) bo to pierwszy taki chłopak którego znam.
zobacz odpowiedzi (2)
momo (Ocena: 5) 01.11.2013 08:13
ja mam kazdego po trochu :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie