Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Brzydka prawda, Jak zostać gwiazdą, Debiutanci)

Oto co możesz obejrzeć spędzając czwartkowy wieczór przed telewizorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Brzydka prawda, Jak zostać gwiazdą, Debiutanci)
04.07.2013

kino+ HD, 18:20, Bulwar Zbawienia, thriller

Nawrócony rockman i hulaka Carl odnajduje szczęście u boku żarliwie wierzącej Gwen. Razem z żoną należą do wspólnoty religijnej Dana Daya. Charyzmatyczny przywódca za jedynego godnego siebie rywala uważa ateistę, profesora Paula Blaylocka. Podczas publicznych debat obaj mężczyźni spierają się na temat wiary. Po jednym z takich spotkań profesor zaprasza pastora w towarzystwie Carla na drinka. W trakcie pogawędki dochodzi do wypadku. Dan przypadkowo strzela do swojego rozmówcy, który ginie na miejscu. Kaznodzieja próbuje zrzucić winę na Carla.

Polsat Film, 18:55, Uroki życia, komediodramat

Ellie spędza Boże Narodzenie w domu starców na irlandzkiej wsi. Większość pensjonariuszy wyjechała na święta do rodzin. W domu pozostało tylko czworo seniorów, którzy już od dawna nie utrzymują kontaktów ze światem zewnętrznym. Starość zmieniła ich stosunek do życia i ludzi. Jest tam była aktorka Georgia, dwie skłócone siostry, Hazel i Heather, oraz Donald, emerytowany sędzia - alkoholik, który tęskni za żoną. Opiekująca się nimi Ellie liczy, że nadchodzące święta pomogą jej zbliżyć się do podopiecznych.

FilmBox HD, 19:30, Droga Prudence!, dramat obyczajowy

Prezenterka znanego programu telewizyjnego Prudence MacIntyre zostaje wysłana na wakacje do zacisznej leśniczówki. Na miejscu kobieta zostaje rozpoznana przez lokalnych mieszkańców i cieszy się dość dużym zainteresowaniem. Gdy dochodzi do tajemniczego morderstwa, Prudence postanawia zaangażować się w sprawę. Stara się rozwiązać zagadkę.

Jak zostać gwiazdą

Polsat, 20:00, Brzydka prawda, komedia romantyczna

Abby to niezwykle utalentowana i ambitna producentka popularnego programu telewizyjnego. W sprawach sercowych jest bardzo wymagająca i w związku z tym wciąż szuka idealnego mężczyzny. Pewnego dnia spotyka ją niemiła niespodzianka. Zostaje zmuszona przez szefa do współpracy z szowinistycznym gwiazdorem Mike`em. Parze ciężko się dogadać. Obydwoje mają inne poglądy na temat relacji damsko-męskich. W końcu Abby daje się namówić na pewien eksperyment. Postanawia, że w nowym, dobrze rokującym związku zastosuje się do rad Mike`a.

CANAL+, 20:00, Tylko teraz, thriller

Charlie Rankin zostaje zwolniony z więzienia, w którym zostawia mentora i przyjaciela - Buddę. Powoduje nim pragnienie zemsty na tych, którzy go skrzywdzili. Jego plan napotyka coraz to nowe trudności. Jedną z nich jest spotkanie tajemniczej Florence. Dziewczyna dostrzega w Charliem wrażliwość, którą on próbuje ukryć przed światem. Ich wspólna podróż staje się ucieczką od przeszłości i drogą ku przyszłości, w której mogliby znaleźć miejsce dla siebie.

TVN 7, 20:00, Jak zostać gwiazdą, komedia

Martin Tweed jest znudzonym pracą prezenterem popularnego programu `American Dreamz`. Aby urozmaicić trzecią edycję, postanawia przełamać schematy i zaprosić do studia niezwykłych gości. W jury ma zasiąść leczący skutki załamania nerwowego prezydent USA, Staton, który nieoczekiwanie przyjął propozycję za namową szefa sztabu. Spośród uczestników do ścisłego finału przeszła Amerykanka Sally Kendoo, która ma zmierzyć się z chasydem, raperem Sholemem Glicksteinem, i Irakijczykiem Omerem.

Debiutanci

ale kino+ HD, 20:10, Debiutanci, komediodramat

Trzydziestokilkuletni Oliver prowadzi spokojne, poukładane życie, które nagle burzą dwa wydarzenia. Najpierw, po śmierci matki, jego ojciec, Hal, wyznaje mu, że jest gejem i teraz pragnie żyć zgodnie ze swoją naturą. Zaakceptowanie prawdy nie jest dla Olivera proste. W końcu udaje mu się pogodzić z wyborem ojca i odbudować ich wzajemną relację. Wiele miesięcy później Hal umiera na raka, a Oliver spotyka Annę, piękną francuską aktorkę. Okaże się, czy dzięki niej uwierzy w miłość.

TVN, 21:50, Tornado w Nowym Jorku, film sensacyjny

Niewyjaśnione zjawisko w atmosferze powoduje serię niszczycielskich tornad. Początkujący strażak Brian Flynn zostaje uwięziony pod ziemią ze swoją dziewczyną, zastępcą burmistrza i siostrzenicą dr Cassie Lawrence, Lori. Burmistrz Leonardo początkowo bagatelizuje zagrożenie, dlatego alarm zostaje ogłoszony zbyt późno. Nietypowa błyskawica odkryta wewnątrz tornad zwiększa niebezpieczeństwo. Lawrence`owie i dr Lars Liggenhorn wpadają na pomysł rozwiązania sprawy poprzez wysłanie rakiet. Ale pracownik NASA, dr Quinn, sprzeciwia się planowi.

HBO Comedy, 22:50, Tak powiedziała, komedia

Nowy Jork. Bebe jest niepoprawną romantyczką, która nie może doczekać się randki z nowo poznanym mężczyzną. Kobieta potrzebuje pomocy przyjaciółek w przygotowaniach do tego ważnego wydarzenia. Dee Dee jest cyniczna i nie potrafi wykrzesać z siebie odrobiny optymizmu ani podekscytowania, a Clementine bez końca opowiada o nimfomańskich eskapadach. Okaże się, czy ten dzień odmieni ich życie na lepsze.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo