Największe kobiece kompleksy KONTRA komplementy, które chcemy słyszeć z męskich ust – SZCZERA LISTA

Kobiety zdradziły, z którą częścią ciała mają największy problem, a za którą chciałyby być chwalone.
Największe kobiece kompleksy KONTRA komplementy, które chcemy słyszeć z męskich ust – SZCZERA LISTA
10.06.2013

Która kobieta nie lubi komplementów? Wszystkie uwielbiamy być doceniane. Miłe słowa potrafią naładować pozytywną energią i sprawić, że czujemy się lepiej we własnej skórze. Przyjemnie usłyszeć, że jesteśmy inteligentne i zaradne, ale komplementem na temat naszego wyglądu także nie pogardzimy. Mimo częstych kompleksów.

Z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy Venus & Braun możemy się dowiedzieć, którymi częściami ciała najbardziej się przejmujemy, a także jakie komplementy najbardziej nas satysfakcjonują. W sondażu wzięło udział tysiąc kobiet w wieku od 18 do 40 lat. Okazuje się, że najczęściej mamy problem z wyglądem brzucha, a najchętniej słyszałybyśmy pochwały dotyczące nóg...

W zestawieniu najbardziej problematycznych części ciała znalazły się także pośladki, biodra czy dłonie. Sen z powiek spędzają również stopy, ramiona, a nawet plecy!

Toplista naszych kompleksów

1. Brzuch

2. Nogi

3. Pośladki

4. Ręce

5. Stopy

6. Biodra

7. Biust

8. Plecy

9. Dłonie

10. Ramiona

Na szczęście nie samymi kompleksami żyje kobieta. Naszą pewność siebie są w stanie podbudować miłe słowa, także dotyczące naszego ciała. Okazuje się, że najchętniej słuchamy komplementów dotyczących długich i zgrabnych nóg, płaskiego brzucha i jędrnych pośladków...

Toplista komplementów dotyczących ciała

1. Nogi

2. Brzuch

3. Pośladki

4. Ręce

5. Biust

6. Biodra

7. Ramiona

8. Plecy

9. Stopy

10. Dłonie

Tę listę lubimy zdecydowanie bardziej. Może czas odnotowywać miłe słowa, a często wyimaginowane problemy odrzucić jak najdalej od siebie?

Komentarze (45)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2013 18:39
1. Brzuch 2. Nogi 3. Pośladki 4. Ręce 5. Stopy 6. Biodra 7. Biust 8. Plecy 9. Dłonie 10. Ramiona hahhah prawie wszystkie możliwe partie ciała xp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2013 18:08
news z dupy
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2013 23:46
U mnie wszystko spoko, ale mam problem z chodzeniem. Wykonują dość specyficzny ruch nogami jak chodzę.. nie cierpię tego i przez to moje kolana wydają się krzywe, schodzą się do środka. Czuję się bardzo niekomfortowo jak mam przejść przed dużą grupą osób patrzących na mnie.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2013 23:24
moim największym kompleksem są okulary.nie znoszę ich nosić i patrzeć na siebie gdy mam okulary na nosie.Zazdroszczę dziewczynom które mają dobry wzrok Ale uczę się wkładać soczewki a w przyszłości zamierzam laserowo usunąć wadę.
zobacz odpowiedzi (1)
Martwa (Ocena: 5) 10.06.2013 20:26
A ja tam jestem zadowolona ze swojego wyglądu! Mam super nogi, brzuch, dość duży biust(70D) jestem szczupla :) kiedyś miałam problem z zaakceptowaniem nosa i piegow, ale stwierdzilam że dodają mi uroku :p grunt to się takimi mankamentami nie dolowac!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo