Dziś premiera kolekcji CdG dla H&M!

Sprzedawane będą w pięciu wybranych sklepach w całej Polsce. Premierze kolekcji w Japonii towarzyszył jeszcze większy szał niż podczas Cavalli for H&M, Lagerfeld for H&M czy Viktor&Rolf for H&M.
Dziś premiera kolekcji CdG dla H&M!
13.11.2008

Z kilkudniowym opóźnieniem zawitała do Polski kolekcja Comme des Garcons dla H&M. Premierę wyznaczono na dziś. Sprzedaż będzie się odbywała w zaledwie pięciu wybranych salonach w całej Polsce:

Gdańsk, Galeria Bałtycka

Kraków, Galeria Krakowska

Poznań, Stary Browar

Warszawa, ul. Marszałkowska 104/122

Wrocław, ul. Świdnicka 7

Jeśli chcecie zobaczyć kolekcję przed odwiedzeniem sklepu, sprawdźcie galerię z projektami, które trafią do sprzedaży.

Z komentarzy wynika, że większości z was, ubrania projektu Rei Kawakubo nie przypadły do gustu, ale może na żywo zmienicie zdanie, po dotknięciu i przymierzeniu...

Premierze w Tokio towarzyszył jeszcze większy szał niż podczas prezentacji poprzednich autorskich kolekcji. Zobaczcie video sprzed sklepu i setki hajaruku czekających w kolejce, żeby kupić coś z metką CdG for H&M. Rekordziści czekali po kilkanaście godzin. W klipie pojawia się też odpowiedzialny za fotografie do kampanii - Peter Lindberg - oraz szefowa projektów szwedzkiej marki, Margareta van den Bosch.

Nie podejrzewamy, aby w Polsce ktokolwiek czatował pod sklepem kilkanaście godzin, choć projekty CdG mają w naszym kraju wielu miłośników. Fanką Rei jest między innymi Kora.

Polecane wideo

Komentarze (54)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2008 19:40
dobrze że za dwa dni jade do krakowa :))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2008 17:56
ta i później co druga osoba z tym samym ciuchem... heh , mnie tam nic nie rzuciło na kolana w tej kolekcji , zreszta jestem zwolenniczką tego co sama sobie uszyje, bo dzięki temu nie ma drugiej osoby ktora ma to co ja ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2008 20:39
kocham H&M na świdnickiej 7 we Wrocławiu :** ahhh ;D;D;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2008 11:35
Cholera, ruszam do H&M!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2008 21:16
moim skromnym zdaniem nic szczególnego. cena pewnie wielka a jedyne za co sie płąci to metka ' H&M ' -.-'''
odpowiedz

Polecane dla Ciebie