Wariacje na wakacje: Muzyczna nowość, woda perfumowana & trójwymiarowy zegarek

Nowa płyta Noah and The Whale to jedna z najlepszych muzyczych nowości ostatnich miesięcy, słynny zapach Diora zyskał już miano kultowego, a zegarki Baby-G nigdy nie wychodzą z mody!
Wariacje na wakacje: Muzyczna nowość, woda perfumowana & trójwymiarowy zegarek
25.06.2011

W dzisiejszych Wariacjach... bardziej imprezowe niż plażowe klimaty. Odrobina dobrej muzyki (prezentowana płyta pretenduje do miana jednego z najlepszych krążków roku!), neonowy zegarek oraz zniewalająca woda perfumowana. Koniecznie wypróbuj!

miss dior cherie

Woda perfumowana, Miss Dior Chérie, Sephora, 50 ml, 310 zł

Miss Dior Chérie jest kwintesencją szyku Diora i współczesną wersją legendarnego zapachu Miss Dior stworzonego przez samego Christiana Diora w tym samym czasie, co rewolucyjny New Look. Eau de Parfum Miss Dior Chérie to nowoczesna szyprowa kompozycja, urzekająca świeżymi nutami głowy, które harmonijnie przechodzą w absolut jaśminu i różę damasceńską.

nowah and the whale

Noah and The Whale, Last Night On Earth, Empik, 50,99 zł

Zespół zdecydowanie kroczy w stronę bardziej dojrzalszego, wysmakowanego repertuaru. Trochę mniej już folkowej naiwności, za to wyraźnie słychać  fascynację zespołu tradycyjnym amerykańskim rockiem. Nie brak też odniesień literackich; już sam tytuł płyty - „Last Night On Earth” został zaczerpnięty z tomiku poezji Charlesa Bukowskiego pod tą samą nazwą.

zegerek baby g różowy

Zegarek CASIO Baby-G, 389 zł

Modny ostatnio w kinie trójwymiar opanował nową kolekcję zegarków CASIO, która ukaże się w Polsce pod koniec sierpnia. Czasomierze posiadają bardzo duże, przestrzenne cyfry oraz "Neon Illuminator" – podświetlenie, które w nocy daje oryginalny efekt wizualny.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2011 19:45
posiadam miss dior cherie, wyczułam w zapachu truskawki co okazało się trafem w dziesiątkę - do produkcji użyto m.in. liści truskawek :) piękny zapach.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2011 15:04
miss dior cherie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2011 09:44
Noah and The Whale!!! Szkoda, że tak drogo :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo