„Zakochałam się w uchodźcy. Wierzę, że jest dobry...”

03 Października 2016

Emilia nie boi się, że jej ukochany jest złym człowiekiem. Przeraża ją siła własnego uczucia, dla którego myśli o porzuceniu własnej religii i kultury.

zakochana w uchodźcy

Coraz częściej słyszymy o zakochanych w muzułmanach kobietach, które porzucają dla nich swoje rodziny, kraj, kulturę oraz religię. Doskonałym przykładem, który to potwierdza, jest historia szwajcarskiej strażniczki więzienia w mieście Dietikon. Angela Magdici zakochała się w młodszym o kilka lat syryjskim uchodźcy – Hassanie Kiko. Mężczyzna dostał w Szwajcarii azyl, gdzie odsiadywał wyrok za gwałt na 15-latce. Najwyraźniej nie przeszkadzało to pracownicy więzienia, która zakochała się w uchodźcy, zostawiła dla niego męża i uciekła z kochankiem do Syrii, aby walczyć w szeregach ISIS. Przynajmniej takie podejrzenie wydaje się najbardziej oczywiste, gdyż wiadomo, że Syryjczyk wprowadził kobietę w świat islamu, zachęcał ją do czytania Koranu i zrobił jej pranie mózgu.

Miłość chrześcijanki do muzułmanina to zjawisko coraz częściej spotykane. Klasycznym przykładem są Polki, które latają na wycieczki do Egiptu i tam zakochują się w pracownikach hotelu. To bajka stara jak świat. Wyznanie miłości po góra dwóch tygodniach znajomości i wielka miłość. Zakochane kobiety są przekonane, że to, co je spotkało, jest jedyne w swoim rodzaju.

Obecnie nie trzeba latać do Egiptu, Turcji czy Maroka, aby podziwiać urodę przystojnych obcokrajowców. Mamy ich w Europie. Pomimo złej opinii, dobrego wyglądu nie można im odmówić. Chociaż się o tym nie mówi, pomiędzy przybyszami a mieszkankami Europy także dochodzi do wybuchów gwałtownej miłości.

Emilia urodziła się w Polsce, ale studiowała w Niemczech. Pracuje tam, a ostatnio poznała mężczyznę, którego pokochała. To uchodźca. Mimo uczucia, dziewczyna ma pewne obawy.

Zobacz także: 7 znaków świadczących o tym, że jesteście dla siebie stworzeni (a on uważa Cię za miłość swojego życia!)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (17)
ocena
4.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 20:37:21

A co z Ukraińcami ? Byłam z jednym. Są to ludzie fałszywi i uciekający od problemów (pracowałam z nimi). Sądziłam, że mój luby będzie inny. Na początku był cudowny, później po prostu zwiał bez słowa pożegnania choć zapewniał, że będziemy razem. Nie polecam jakiejkolwiek relacji z ludźmi tego narodu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-04 12:22:22

u mnie w miescie 2 dni temu 3 syryjczkow zgwalcilo dziewczyne-szla z chlopakiem.jego trzymali a ja gwalcili.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ABC
(Ocena: 1)
2016-10-04 00:05:37

„Tolerancja i apatia to ostatnie cnoty umierającego społeczeństwa”. Arystoteles „Islam w człowieku jest tak niebezpieczny jak wścieklizna w psie”. Winston Churchill

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
JaJas
(Ocena: 1)
2016-10-03 23:30:30

Cały ten "artykuł" jest jednym z serii różnorakich podprogowych technik socjologicznych mającej na celu kreację akceptacji dla (w skrócie mówiąc) multi-kulti. Wyjaśnienie w (ostrzegam, materiał tylko dla ludzi o silnych nerwach!): www.prawica.net/960

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-08 19:42:24

Nie wiem dlaczego ale wcale nie jest mi szkoda tej Elin Krantz. Czy coś jest ze mną nie tak? :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-03 19:05:02

Najpierw ledwo wydukał że jest ładna, a potem pięknie opowiedział całe swoje życie. Co za bajka. Chociaż trzeba przyznać że takich głupich jak ona jest na pęczki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kasia
(Ocena: 5)
2016-10-03 16:54:08

Emili nie udalo sie zmienic mojego zdania o muslimach. Drugiego dnia wyznal jej milosc! Glupia pinda. Pracuje z tymi typami juz od 11 lat i teksty typu "Jestes piekna, kocham cie" to normalka a jak jakas tepa laska sie zlapie to juz koniec - oni nas wykorzystuja! Oni nienawidza chrzescijan i to sie nigdy nie zmieni. Wierz sobie ze on cie kocha - ale prawda jest taka ze on potrzebuje kogos kto go wyciagnie z obozu i utrzyma - co ty juz prawie zrobilas. Wiem ze i tak w to nie uwierzysz ale to prawda. On nie jest "inny niz wszyscy", jest DOKLADNIE TAKI SAM.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 13:35:06

Jesteś kretynka roku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 15:15:30

Chciałoby się napisać: świetnie ujęte. Mimo, że obraża autorkę listu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 13:08:03

My kobiety takie jesteśmy po prostu. Za dobre. Mamy instynkt macierzyński i lubimy się wszystkimi opiekować i wszystkim pomagać.Dziewczyna znalazła sobie ofermę, której można by pomóc. Tylko, ze to nie jest żaden biedny uchodźca, tylko całkiem nieźle kombinujący i przebiegły koleś. To coś jak pasożyt. Na razie pasożytuje na państwie niemieckim, ale że to za mało dla niego to znalazł sobie łatwowierną ofiarę, wymyślił plan i będzie na niej żerować. Wezmą ślub, pojawią się dzieci i pozamiatane.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 13:39:22

Dokładnie! Biedni uchodźcy to siedzą w Turcji, Libanie czy Jordanii, śpią pod plandekami i jakoś nie narzekają, że te państwa im za mało kasy dają

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 12:55:40

Państwo daje mu za mało pieniędzy, jedzenie w ośrodku jest złe, warunki są rozczarowujące. No tak, pan przyjechał, a biały sługa dał ciała. Do tego takimi bajkami, że się zakochał od pierwszego wejrzenia to można sobie podetrzeć... Znalazł naiwną co go wyciągnie z tego ośrodka i weźmie do swojego mieszkania i będzie utrzymywać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 12:48:55

Odwiedziłam w tym roku kilka zachodnich miast i widziałam setki takich sytuacji w metrze czy pociągu kiedy uchodźca chodził i bajerował laski. I oczywiście w kółko te same teksty: Jesteś piękna, masz piękne oczy, oczarowałaś mnie itt. Jak któraś się przesiadała to szedł do następnej i powtarzał to samo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz