Polacy czy obcokrajowcy - z kim lepiej się związać?

19 Grudnia 2016

Taka relacja ma swoje plusy i minusy. Sprawdź, których jest więcej w Twoim przypadku.

zakochana w obcokrajowcu

Na ulicach coraz częściej można zobaczyć Polki w objęciach obcokrajowców. Niektórzy są zdania, że otwierają się bardziej na mieszkańców innych krajów, bo mają dość rodaków. Chociaż styl polskich mężczyzn zdecydowanie ewoluował i w większych miastach nie widać, żeby wyróżniali się na tle zachodnich Europejczyków, przeważają opinie o zaniedbanych Polakach. Zarzuca im się brak wyczucia, niedopasowanie poszczególnych elementów stroju i ogólną niechlujność. Z wypowiedzi kobiet można wywnioskować, że zaniedbywanie dotyczy także sfery damsko-męskiej. Polacy nie prawią kobietom komplementów, nie traktują ich jak księżniczek i rzadko mówią o swoich uczuciach. Być może dlatego wiele kobiet decyduje się na związek z obcokrajowcem. „Mój chłopak jest Włochem i codziennie interesuje się, jak spędzam czas. Prawie za każdym razem, gdy się widzimy, mówi mi komplement. Wcześniej byłam z dwoma Polakami i obaj nie dorastali mu pod tym względem do pięt” – pisze na forum Iwona, lat 22. „Ukochany jest Grekiem. Nigdy nie czułam się tak rozpieszczona jak teraz” – wspomina kolejna Internautka.

Niestety związki z obcokrajowcami mają też swoje cienie. Odmienność religijna, kulturowa, bariera językowa – wszystkie te elementy mają wpływ na spójną relację.

Co musisz wiedzieć, jeżeli chcesz się związać z mieszkańcem innego kraju? Są oczywiście plusy oraz minusy tego zjawiska, które trzeba rozważyć.

Zobacz także: Co TAK NAPRAWDĘ obcokrajowcy myślą o Polkach? (Cała prawda o tym, jak nas postrzegają!)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-20 00:18:13

Z zadnym ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-19 23:23:21

Jestem w zwiazku z Francuzem. Nigdy nie znalam lepszego faceta. Mieszkamy razem ponad rok. Nawet gdyby nam nie wyszlo to nigdy nie bede w zwiazku z Polakiem...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ABC
(Ocena: 1)
2016-12-19 23:15:10

"Subiektywny" napisał: Ilość Polek czujących miętę do zachodnich europejczyków jest skorelowana z ilością Ukrainek czujących miętę do Polaków. Ukrainki również uzasadnią powyższe brakiem kultury/luzu u swoich rodaków, spinaniem się itd. A wszystko jest tak naprawdę niczym innym jak międzynarodową odmianą hipergamii, bazującą na potencjalnych zasobach i perspektywach. Natasza czy Ksenia nie pochwali się swoim Olegiem spod Lwowa czy Bohdanem z Doniecka przed koleżankami, bo i kim tu się chwalić w kontekście hipergamii. Za to Paweł spod Warszawy czy Hubert z Poznania na koleżankach Kseni zrobi już wrażenie, że hej. Ksenia poczuje +100 do zajefajności. Podobnie z Polakami. Koleżankom Magdy z Tarnowa nie zaimponuje statystyczny Hubert z Rumi czy Tomek z Gdańska. Ale Jean-Luc z Tuluzy czy Antonio Maria Suarez Rodrigez z Malagi - uuuuuuuu, również +100 do poczucia zajefajności Magdy. Ego puchnie jak żabka dmuchana słomką. Ot i cała tajemnica 'fajności zagraniczych' i ja się z tą opinią w pełni zgadzam. Wszystkim paniom z Polski, które szukają "szczęścia" za granicą, życzę jak najlepiej a najlepiej po wyjeździe, niech nie wracają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-20 00:41:50

taa... tak to sobie tłumacz, jeśli poprawi ci to humor :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-21 01:56:44

pierdolisz tyle w komencie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-21 10:21:22

A ja się z tym zgadzam. Parę moich koleżanek ma facetów z zagranicy. Szczerze powiedziawszy to zupełnie przeciętni faceci nie różniący się niczym od przeciętnego dobrze wychowanego Polaka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ABC do Anonim 23:15:10
(Ocena: 1)
2016-12-21 23:44:57

Badania prowadzone wśród goryli, szympansów i prymitywnych plemion ludzkich pokazują, że mężczyźni są różnorodni i poligamiczni. Badania pokazują też, że kobiety nie są monogamiczne jak popularnie się sądzi ale hipergamiczne (nie mogę podać źródła bowiem wtedy "komentarz narusza regulamin "Paaaaapilota"). Innymi słowy, kobietę będzie pociągał tylko jeden mężczyzna w danym czasie, ale że status i majątek fluktuuje, kobieca uwaga może przesunąć się z upadającego na wschodzącego mężczyznę. Jest możliwe poważne przetasowanie w rankingu najbardziej wartościowych mężczyzn a tego kobiety się ogromnie boją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ABC ao Anonim 01:56:44
(Ocena: 1)
2016-12-21 23:50:29

"Gdybym pierdolił" (tak jak byłaś/eś łaskawa/wy napisać) to uprzejmie donoszę, że "to bym dupą ruszał" PS. Bez odbioru.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-19 16:53:05

Niestety polacy w większości to prostaki wydaje mi się ,ze w Europie niestety wypadają najgorzej .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-19 15:44:31

Polacy beznadziejni ! Wszyscy lepsi pod wzgledem traktowaniem kobiet, polak zakaoleksiony mami synek!10

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1