„Zakochałam się w Syryjczyku. Śniadzi mężczyźni nie mają sobie równych”

20 Stycznia 2018

Martyna uważa, że faceci z Polski powinni wziąć z nich przykład.

związek z Syryjczykiem

Dyskusja na temat przyjmowania imigrantów ma swoje dobre i złe strony. Trudno nie docenić niektórych argumentów sceptyków, ale coraz częściej mamy do czynienia nie z rozmową, ale czystą nienawiścią. Jesteśmy straszeni wszystkimi, którzy różnią się od nas pochodzeniem, wyglądem czy wyznaniem. Regularnie słyszymy o napaściach na tle rasistowskim, kiedy ktoś został pobity i zwyzywany, bo nie mówi po polsku albo ma inny odcień skóry.

Martyna zupełnie nie rozumie takiej postawy. 27-latka nie tylko nie ma nic przeciwko uchodźcom, ale gdyby mogła, chętnie zaprosiłaby ich do naszego kraju. Pomoc potrzebującym to tylko jeden aspekt tej sprawy. Młoda kobieta nie ukrywa, że gustuje w arabskiej urodzie i obyczajach, a pochodzących z tego regionu świata mężczyzn uważa za idealnych. Z nimi żaden Polak nie może się równać. Skąd wzięła się jej fascynacja?

Od kilku tygodni związana jest z Syryjczykiem, który przyjechał do naszego kraju jeszcze przed ostatnią falą migracyjną z Bliskiego Wschodu. I ma nadzieję, że to ten jedyny.

Zobacz również: „Zakochałam się w uchodźcy. Wierzę, że jest dobry...”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (46)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 20:09:44

Nie mam nic ani do Polaków ani do Arabów. Myślę, że każdy mógłby mi się spodobać, ale patrzę na to bardzo indywidualnie. Tylko już raz się przejechałam co do tych drugich. Świetnie czarują, udają zainteresowanie, są przesłodcy ale z reguły chcą albo paszport europejski albo traktują białą laskę jak rozrywkę. Z tego co zaobserwowałam robi tak większość. Oczywiście wyjątki się zdarzają, ale po kilku tygodniach znajomości ja bym nie ryzykowała wyjeżdżania razem do "egzotycznego" kraju". Na pewno są tez godni zaufania, ale to wyjątki i myślę, że po ślubie już będzie trochę inaczej. Ja po tym co zobaczyłam zaufałabym arabowi dopiero po kilku latach tak w pełni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-21 19:46:50

W sumie, jak się ma średnie szanse u normalnego faceta to już niech ma tego ci@p@tego...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
On
(Ocena: 1)
2018-01-21 10:54:05

Taaaa. Poniższe trzy komentarze dotyczą sposobu myślenia Pań. Niewiele już może zdziwić, choć niektórym Paniom to naprawdę dziwne pomysły wpadają do głowy: Internautka "Epsilon" napisała 26 stycznia 2017 r: "Jak wiadomo kobiety są bardziej kolektywistycznie myślące w przeciwieństwie do mężczyzn, którzy są indywidualistami. Może i każda z Nas jest głupsza od dowolnego mężczyzny ale razem tworzymy społeczną sieć, będącą superinteligencją. To właśnie dzięki temu kolektywnemu myśleniu powstał WGTOW, który następnie stworzył feminizm. Celem ruchu feministycznego jest doprowadzanie do zagłady większości mężczyzn, a z reszty z nich uczynienie niewolników. Nie powstrzymacie Nas. Nawet ISIS jest pod Naszą kontrolą. Europę zaleje potop Arabów, którzy zabiją większość białych mężczyzn, pozostawiając przy życiu jedynie tych najbardziej potrzebnych i uzdolnionych. Kobiety jedynie zgwałcą, z czego one będą zadowolone, w końcu kto by nie chciał seksu z egzotycznym brutalem. Następnie kobiety wrócą do niewielkiej grupki białych mężczyzn i z ich pomocą zniewolą Arabów zamkną ich w specjalnych seks-rezerwatach, gdzie będą mogły się z nimi zabawiać w kontrolowanych warunkach. Na świecie zapanuje pokój. Oczywiście dzieci będą rodziły głównie białym mężczyznom, ale do zapłodnienia będzie dochodziło sztucznie, a większość męskich płodów będzie abortowana. Niszczymy każdą grupę, która mogłaby się nam przeciwstawić. Wiem, że i tak mi nie uwierzycie. Zwyzywacie od wariatów, zwolenników teorii spiskowych, ale taka jest prawda". Inny przykład: wykop.pl/ramka/3926631/niemka-do-gwalciciela-jestes-wspanialym-czlowiekiem/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 12:36:52

wracaj do swojej piwnicy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
On do 12:36:52
(Ocena: 1)
2018-01-23 07:45:57

Czy wiesz, że zdanie zaczyna się z dużej litery? A może by tak coś kulturalnie? Czy chamskie odzywki to już standard u kobiet? Znalazłaś już swojego misia czy nie szukasz bo jesteś tak mądra i nowoczesna jak ta Pani którą zacytowałem w moim komentarzu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
On
(Ocena: 1)
2018-01-21 10:42:41

Taaaa. Niektórym Paniom to naprawdę dziwne pomysły wpadają do głowy: Diennikarka i feministka Kristen Pyszczyk pisze w swoim artykule dla kanadyjskiej CBCNews, że dla dobra planety należy zacząć publicznie ośmieszać ludzi za posiadanie dzieci. Zaznacza, że jako feministka zazwyczaj jest przeciw mówieniu kobietom jak mają żyć, ale w tym wypadku należy zacząć promować bezdzietność. Kończąc artykuł zwraca uwagę, że nie należy się martwić o spadek liczby urodzeń, bo Kanada może przecież przyjąć tych wszystkich inteligentnych i utalentowanych imigrantów, nie wpuszczonych do USA pod rządami. Źródła nie mogę podać - "Papil.t" zabrania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-23 23:13:41

nieadekwatne do tematu. pożal się bogu nie nam tutaj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Do 23:13:41
(Ocena: 1)
2018-02-05 02:08:18

"bogu"? Czy wiesz, że zdanie zaczyna się z dużej litery? A może by tak coś kulturalnie? Czy chamskie odzywki to już standard u kobiet? Znalazłaś już swojego misia czy nie szukasz bo jesteś tak mądra i nowoczesna jak ta Pani którą zacytowałem w moim komentarzu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
On
(Ocena: 1)
2018-01-21 10:32:28

Taaaa. Niektórym Paniom to naprawdę dziwne pomysły wpadają do głowy: W TVN24 w programie „Fakty po Faktach” Hanna Gronkiewicz-Waltz wyjaśniła, że nie zgadza się z polityką imigracyjną rządu PiS-u. Uważa, że muzułmanie z Bliskiego Wschodu nikomu nie powinni przeszkadzać. Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy, na pytanie prowadzącego o sprzeciw rządu wobec przyjmowania uchodźców z krajów muzułmańskich odpowiedziała, że „przede wszystkim jest człowiekiem, a potem prezydentem” i, że „muzułmanie z bliskiego wschodu nie powinni nikomu przeszkadzać”. Prezydent Warszawy dodała, że we Francji rozmawiała już z Angelą Merkel, która zaoferowała pomoc, głównie w zdobyciu wiedzy. Nie wiadomo jednak, jak prezydent stolicy zamierza sprowadzić tu tzw. uchodźców. Na pytanie, jak ma zamiar to zrobić, odpowiedziała wymijająco. „My to już organizujemy dla innych uchodźców i mamy centrum pomocy rodzinie, które jest w tym zakresie kompetentne, mamy urząd pracy” – wyjaśniła. Było to jednak raczej nawiązanie do organizacji pomocy dla uchodźców, a nie do samego ich sprowadzania. Takie stanowisko nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, gdyż Gronkiewicz-Waltz już w 2015 w rozmowie z Radio Zet zapowiadała, że „Warszawa jest przygotowana na przyjęcie uchodźców”. „Nie boję się Polski muzułmańskiej” – mówiła. Źródło: ndie.pl/prezydent-warszawy-otwarta-muzulmanow-pani-merkel-powiedziala-ze-nam-chetnie-pomoze/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2018-01-21 00:11:18

Myślę że artykuł sam w sobie mówi wszytsko. Są razem od kilku tygodni więc która z nas po takim czasie nie wychwalała tylko swojego mężczyzny? Dodatkowo bardzo często podkreśla się że dziewczyna jest zafascynowana obca kultura i to jest właśnie sedno sprawy. Człowieka zawsze ciągnie do tego co inne, nieznane, tajemnicze... Chciałbym zobaczyć artykuł o tej pani za rok czy dalej będzie tak samo :) co do związków z obcokrajowcami to myślę że każdy człowiek jest inny i niekoniecznie ma to związek z miejscem pochodzenia jeśli to Jest miłość to się uda jeśli fascynacja to minie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
polo
(Ocena: 1)
2018-01-20 19:41:19

widzisz w polsce trzeba pracować a syryjczycy to lenie skoro ci się podoba sama jesteś leniem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 20:03:00

a ty jestes rasistka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 20:03:00

a ty jestes rasistka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ada
(Ocena: 1)
2018-01-20 16:12:33

Proponuje jej wyjechać do Syrii, to szybko oprzytomnieje. Mam koleżankę, które wyszła za Marokańczyka. Jak wyjechała z nim do Maroka, to facet zmienił się nie do poznania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 16:19:35

i rozumiem, ze wydalas osad na wszystkie kraje arabskie po jednym przykladzie? a ja mam kolezanke ktorej bardzo dobrze sie zyje z arabem. co teraz?? czy na przykladzie np. naszego polskiego piaseckiego mamy myslec ze polacy traktuja zony jak worki treningowe? ludzie zacznijcie myslec

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 13:39:55

zaraz się zjadą "prawdziwe polki" i zaczną rzucać swoje rasistowskie mądrości

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-20 15:23:36

Rasistowskie? To, że komuś nie podobają się "śniadzi mężczyźni" i uważa, że Polacy są wcale nie gorsi, czyni z takiej osoby rastistkę? No tak, zapomniałam, że teraz w modzie jest gno.jenie białych i wychwalanie "śniadych". No to jak tam Twój habibi?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 15:37:44

ale tu nie chodzi o upodobania tylko o czysto rasistowskie wypowiedzi :) nie dopowiadaj sobie za wiele

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-20 15:44:33

Jak dotąd to jedyna rasistką tutaj jest autorką listu. Ale tak jak mówię, w dzisiejszych czasach rasizm w stosunku do białych jest super modny i ok!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Do 15:37:44
(Ocena: 1)
2018-01-21 10:22:01

A ja jestem rasistką bo nienawidzę tych przez których giną niewinni ludzie i to jest ich religia. Wiem, że to trudne ale lepiej zacznij myśleć..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
On do 15:37:44
(Ocena: 1)
2018-01-21 11:04:31

A dostrzegasz rasizm w postępowaniu muzułmanów? Odkłamujmy proszę to co zakłamali lewacy, to nie są żadni uchodźcy (normalni ludzie) tylko nachodźcy ideologiczno ekonomiczni …. nie widac tego ? Za malo wyraznie to jeszcze widac ? Jakim tępakiem trzeba być aby nie wiedzieć tego jak funkcjonuje islam, od początku swojego istnienia się nie zmienił, islam jest jeden, nie ma odłamów mniej lub bardziej radykalnych, księga jest jedna, to jedna wykładnia. Islam to jedyna ideologia (zwana religią nie wiedzieć czemu …) kompletnie nie kompatybilna z resztą, nie potrafiąca normalnie współistnieć z ludzmi myslącymi inaczej, tam gdzie się pojawia narzuca siłą swój porządek. Tolerancja tolerancją ale nie można wymagać od ludzi żeby dali sobie nasrać na głowę i jeszcze za to dziękowali …. no sorry. Nie jestem ani ksenofobem ani tym bardziej rasistą, po prostu stwierdzam fakt, nie chcę w moim kraju, moim mieście , moim najblizszym otoczeniu swiata islamu koniec kropka, nie interesuje mnie to kto jaki ma kolor skory czy z jakiego kraju pochodzi czy jaka religie wyznaje dopoty dopuki nie probuje mi ten ktos narzucic siłą swoich poglądów na świat a tak sie dzieje w przypadku wyznawcow tej ideologii. Dlaczego w publicznych mediach nikt lewactwa nie zapyta skoro są to „uchodzcy” dlaczego nie jadą do Iranu czy bogatej Arabii Saudyjskiej ???? Znacznie blizej im kulturowo, nie mieliby problemu z asymilacja itp …. no nie jadą tam bo nie sa zadnymi uchodzcami wojennymi tylko zolnierzami wojujacego islamu, oni jada tu zdobywac nowe tereny, zabijac niewiernych i gwalcic europejskie kobiety i dzieci, taka jest prawda i nie pojmuje dlaczego ludzie nie mowia o tym otwarcie w mediach mainstreamowych, trzeba nazywac rzeczy po imieniu, nie probowac opakowac islamu i jego fanatykow w piękny kolorowy papierek bo cukierka z tego sie zrobic nie da …. NIE dla tej zbrodniczej ideologii w cywilizowanym swiecie, powinna byc jak najpredzej wykreslona z listy religii bo nia nie jest, nie zasluguje na jakiekolwiek przywileje w cywilizowanym swiecie poniewaz nawoluje do nienawisci, mordu i gwaltu na ludziach myslacych inaczej …. Calkowity BAN, zarowno dla szerzenia tej ideologii jak i rozprzestrzeniania sie w cywilizowanym swiecie jej fanatykow bo inaczej tych ludzi okreslic sie nie da. Jak mozna to ubrac inaczej w slowa widzac ze efektem koncowym indoktrynacji tych ludzi jest mord i gwałt?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 12:34:25

alez naoogladaliscie sie bzdur i nic nie wiecie o tej religii. ciekawe czy ktokolwiek z was mieszkal kiedys w kraju arabskim, bo widac ze lykacie jak pelikany medialna nagonke prawicowych mediow.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-23 07:45:54

W punkt!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
do 12:34:25
(Ocena: 1)
2018-01-23 07:54:50

Kolejna "mądra" która nie umie pisać w języku polskim ale nie naczytała się bzdur i mieszkała "kiedys w kraju arabskim". Przestań "nowoczesna kobieto" traktować innych jak idiotów bo czytać każdy umie. Wystarczy trochę poczytać "religijnych ksiąg".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-23 22:55:55

zdziwiłbyś się, co można znaleźć w "religijnych księgach", czy to w koranie, czy to w biblii. ale najpierw trzeba przeczytać. a rozumiem, że dalej niż "ndie" nie wybiegasz? ale no trzeba przecież być "prawdziwym polakiem", podbudowywać swoje ego i poczuć wyższość rasy z góry obrażając wszystkich arabów, a do tego rzucać mizoginistyczne uwagi dotyczące samych polek. pan i władca, nie ma co dyskutować, ta głowa już jest zamknięta na alternatywy. a jak kończą się argumenty wkracza grammar nazi. bo kogo interesuje merytoryczna dyskusja? :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Do 22:55::53
(Ocena: 1)
2018-02-05 02:15:48

Twoja wypowiedź jest super merytoryczna: "podbudowywać swoje ego i poczuć wyższość rasy z góry obrażając wszystkich arabów, a do tego rzucać mizoginistyczne uwagi dotyczące samych polek." Znasz język polski czy dopiero się go uczysz "nowoczesna" kobieto?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 09:39:15

Nie lubię ciapatych. Dla mnie wydają się fałszywi z charakteru. I tacy dzivkowaci jacyś

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 12:04:10

Dokładnie tak jest znam kilku osobiście i zawsze trzymam ich na dystans. Niby są uprzejmi, ale tak naprawdę obrabiają ci tyłek, a białe kobiety to dla nich albo dziwki, albo przepustka do lepszego życia czy zdobycia paszportu zachodniego kraju. Poza ty są niesamowicie zazdrośni i mają straszne kompleksy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 13:40:45

Nie lubię Polaków. Dla mnie wydają się ciamajdami z charakteru. I tacy bez higieny jakoś.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 14:03:05

Widać z Ciebie miła również wcale nie taki cud, skoro tylko takich Polaków znasz. Cóż, mężczyźni trzymający poziom szukają kobiet swojej klasy, jak widać się po prostu nie łapiesz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 14:27:37

Widać ktoś nie myśli i nie rozumie analogii do pierwszego komentarza. A morał jest taki, że uogólnianie jest złe, ale boli tylko jak uderza się w swoich. Rasizm w czystej postaci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 16:18:57

zgadzam sie z ostatnim komentarzem.Uogolnianie jest krzywdzace,ale wniosek wyciaga sie ze statystyk.Z moich obserwacji to wiekszosc facetow arabskiego pochodzenia jest przystojna,ale nic poza tym bo charakter maja paskudny i w zyciu zadnemu bym nie zaufala.Natomiast polscy panowie niestety uroda nie grzesza i sa strasznie ograniczeni.Takze drogie panie,Swiat nie konczy sie tylko na Polakach iArabach :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-20 16:19:00

zgadzam sie z ostatnim komentarzem.Uogolnianie jest krzywdzace,ale wniosek wyciaga sie ze statystyk.Z moich obserwacji to wiekszosc facetow arabskiego pochodzenia jest przystojna,ale nic poza tym bo charakter maja paskudny i w zyciu zadnemu bym nie zaufala.Natomiast polscy panowie niestety uroda nie grzesza i sa strasznie ograniczeni.Takze drogie panie,Swiat nie konczy sie tylko na Polakach iArabach :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Do 13:40:45
(Ocena: 1)
2018-01-21 10:24:14

A kto Ci broni wybrać księcia z Persji?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-23 23:11:18

Kolejna, która nie rozumie analogii....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-08 01:37:09

Jaki rasizm? Religia to rasa? PS. To że ktoś ma inny ODCIEŃ (odcień, nie kolor) skóry to nie znaczy, że jest innej rasy. Tzw. rasa biała jest bardzo zróżnicowana - należą do niej zarówno bladzi Skandynawowie jak i śniadzi południowcy. A że to dziady to już inna sprawa, niezwiązana z rasą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz