„Związek” i inne zakazane słowa

04 Czerwca 2008

Faceci to straszni panikarze. Jak wyrazić swoje uczucia i ich nie spłoszyć?

„Związek” i inne zakazane słowa

Według obiegowej opinii to kobiety są tymi delikatnymi istotami, które nietrudno urazić jednym nieodpowiednim słowem. W rzeczywistości łatwiej spłoszyć mężczyzn. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo boją się oni niektórych gestów czy słów. Przed wami synteza najbardziej niebezpiecznych kobiecych zachowań, będących gwarancją obudzenia się w mężczyźnie panicznego lęku przed zaangażowaniem w znajomość.

Wszelkiego rodzaju deklaracje to coś, co przeraża niemalże wszystkich panów. Na szczycie listy najbardziej koszmarnych słów, jakie mogą paść z kobiecych ust, jest „związek”. Nawet jeśli jesteście ze sobą już dość długo, lepiej nie uświadamiać tego mężczyźnie zbyt dobitnie. W jego naturze leży potrzeba wolności i poczucie swobody, a zażyła relacja z kobietą zaburza ten naturalny instynkt. Dlatego lepiej dla was, żeby on żył w przekonaniu, że jest totalnie wolny. Dzięki temu nie zacznie rozglądać się za furtką, przez którą mógłby czmychnąć, zatrzaskując ją za sobą raz na zawsze. Jeśli nie otoczysz go drutem kolczastym, istnieje olbrzymia szansa, że nie będzie chciał wyrzekać się komfortu, jaki mu zapewniłaś swoją postawą.

Podobny efekt do nadużywania terminu „związek” osiągniesz, stosując niebezpieczne połączenie dwóch słów - „na zawsze”. Facet, słysząc takie określenie w odniesieniu do łączących was relacji, czuje się, jakby już był martwy i leżał w trumnie. W jego samczym umyśle natychmiast pojawia się tragiczny film, w którym on gra rolę ofiary Grażynki z „Klanu”- pozbawionego własnego zdania Ryśka, z gromadką dzieci u nogi. Jednym słowem - on chce być jak najdalej od obrazu typowego pantoflarza i zrobi wszystko, żeby tylko mieć poczucie kontroli nad tym, co się między wami dzieje.

Skoro była mowa o dzieciach… To jeden z najsilniejszych pocisków. Każde, nawet drobne wspomnienie o ewentualnym potomstwie to niemalże broń masowego rażenia. Dlatego nie zachwycaj się nadmiernie cudzymi dziećmi ani nie proponuj mu zabawy w wymyślanie imion dla waszych przyszłych maluchów, bo ucieknie z krzykiem, a w najlepszym razie zaproponuje dodatkowe metody antykoncepcji, o ile w ogóle nie zrezygnuje z seksu.

W świetle powyższych przykładów postaraj się dać swojemu mężczyźnie poczucie swobody. On, widząc, że życie z tobą to nie cela, wyjdzie naprzeciw twoim potrzebom i nigdy nie pomyli ciebie - swojej cudownej kochanki - z cierpiącą na obsesję dziewczynką, która świata nie widzi poza chłopcem, więc przykuwa się do „sensu swego istnienia” kajdankami.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (65)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-16 19:19:42

re: „Związek” i inne zakazane słowa

U mnie to wyglądało tak, że ja się zmieniłam dla niego, w sumie ja byłam na poczatku bardziej z dystansem, on pragnął ode mnei ciepła, ciągłej bliskości, spedzania razem każdej wolnej chwili.... a teraz - ja pragne od niego tego same. Niestety on juz zmienil zdanie. Rzucił mnie. Zamowilam urok na urokmilosny24.pl żeby go odzyskać. I nagle dziś pojawił się u mnie z kwiatami. Dam mu szansę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-04 16:02:00

ja sie z tym nie zgadzam .. a moze moj facet to marsjanin hyhy:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-07 15:52:00

To pr@wd@ kolesi@ ł@two spłoszyć n@jdrobniejszym gestem, @le nie w moim przyp@dku, bo j@ n@r@zie st@wi@m n@ przyj@źń z boys@mi:) Alutka_xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-08 22:21:00

"urazić" a "spłoszyć" to co innego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-01 16:40:00

mi mój pierwszy powiedział, że mnie kocha.... i to 3 razy już;) ja jeszcze ani razu....czekam, kiedy naprawdę będę gotowa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-29 19:36:00

A jeśli facet mojej przyjaciółki nadużywa słowa "na zawsze" i wybiera imię dla ich dziecka...? Nie zawsze faceci są tacy, jak opisywani powyżej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-09-09 18:41:00

Mój sam mówi o ślubie, dzieciach, wymyśla imiona... Jest do tego skłonny bardziej niż ja. I mówi że będzie przy mnie ZAWSZE. Tak, nie wydawało wam się - zawsze. I co? Dziwne?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-08-30 23:31:00

A tak w ogóle.......... PROTESTUJĘ PRZECIW TRAKTOWANIU FACETÓW W NIEMAL WSZYSTKICH ARTYKUŁACH NA PAPILOCIE JAK NIEWYŻYTE SEKSUALNIE, ALE JEDNOCZEŚNIE PŁOCHLIWE DZIECI ;D ;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-08-30 23:26:00

[quote="Gosc"][quote][b]kopytko009[/b] piszecie tu chyba o facetach, którzy szybko zmieniają partnerki i są niezdecydowani. w moim związku to chłopak w sumie częściej mówi oświadczynach, ślubie, a ostatnio powiedział, że chce mieć dzieci. więc jeśli znajdzie się kogoś, z kim jesteśmy szczęśliwi, to nie trzeba będzie uważać na jakieś głupie, zakazane słowa, że go przy sobie zatrzymać.[/quote] zgadzam sie...[/quote] Też się zgadzam.. Mój Skarb częściej mówi o tym, jak będzie po naszym ślubie i o dzieciach, wspólnym porodzie, o tym, że na zawsze i w ogóle, niż ja o tym myślę.. ;D No i jest ode mnie dużo bardziej romantyczny.... [quote="Gosc"]mój sam chce gadać o dzieciach! xD a jak widzi jakieś śliczne dzieciątko to mówi że my bedziemy miec śliczniejsze xD bardzo go kocham ale troche się boje i faktycznie czuje się jak w trumnie O.o co robić??!!![/quote] Może to jeszcze nie ten :) W każdym razie po sobie widzę, że wcześniej mnie takie teksty przerażały, ale gdy słyszę to z JEGO ust, bardzo mnie to cieszy :) Porozmawiaj z nim po prostu. Powiedz, że aż tak daleko jeszcze w swoich planach nie sięgasz, macie czas, żeby się sobą nacieszyć i że dziwnie się czujesz, gdy on snuje takie plany bez Twojego udziału. Przyjdzie na to czas :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-08-25 14:16:00

[quote="kopytko009"]piszecie tu chyba o facetach, którzy szybko zmieniają partnerki i są niezdecydowani. w moim związku to chłopak w sumie częściej mówi oświadczynach, ślubie, a ostatnio powiedział, że chce mieć dzieci. więc jeśli znajdzie się kogoś, z kim jesteśmy szczęśliwi, to nie trzeba będzie uważać na jakieś głupie, zakazane słowa, że go przy sobie zatrzymać.[/quote] zgadzam sie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz