Zemsta na byłym: Potworne rzeczy, jakie kobiety robią po rozstaniu

17 Września 2017

„Zrobiłam z niego damskiego boksera”, „oplułam jego matkę”, „wmówiłam wszystkim, że jest gejem” - prawdziwe wyznania zranionych kobiet.

zemsta na eks

Rozstanie, niezależnie od przyczyny i z czyjej winy, to zawsze ogromna trauma. Możesz wmawiać sobie, że wcale Cię to nie rusza, ale nagromadzone emocje wreszcie znajdą swoje ujście. W końcu chodzi o uczucia, a zakochanego lub zauroczonego człowieka naprawdę łatwo zranić. Najlepszym dowodem na to są wyznania anonimowych internautów, którzy przyznali się, w jak dziwny sposób odreagowali rozstanie z partnerem. Chyba nie tak to powinno wyglądać...

Użytkownicy aplikacji Whisper, która umożliwia dzielenie się swoimi najbardziej skrywanymi sekretami, wyznali, jak wyglądało ich rozstanie. Tym razem znajomość nie zakończyła się podaniem dłoni i grzecznościową formułką „zostańmy przyjaciółmi”. Zranieni partnerzy za punkt honoru postawili sobie, aby zemścić się w najbardziej niewybredny sposób. Tak, aby były na długo to zapamiętał.

Nie wiemy dokładnie, dlaczego się rozeszli, ale po tych reakcjach można wnioskować, że sprawy zaszły zdecydowanie za daleko!

„Przespałam się z jego dwoma najbliższymi kolegami i jeszcze się tym pochwaliłam. Wcześniej ukradłam mu z domu ukochanego kota”.

„Chwilę po zerwaniu sama obcięłam sobie włosy. Myślałam, że taka zmiana jest mi potrzebna. Bardzo szybko tego pożałowałam, bo wyglądałam jak kretynka”.

„Zakradłam się przed jego dom w nocy i załatwiłam się na jego wycieraczkę. Mam nadzieję, że rano wdepnął to bosymi stopami”.

„Wysikałam się do butelki z płynem do prania, która stała w jego łazience. To nie jest jednorazowa zemsta, bo będę czuła satysfakcję przy każdym kolejnym jego praniu”.

Zobacz także: 15 tekstów, których nie wybaczy Ci żaden facet! (numer 12 - zdecydowanie najgorszy!)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-14 15:59:22

odróznisz taką od kobiety ? nie odróżnisz, każda może zgrywać pokrzywdzoną i robić największe świnstwa ( nie mówie że każda taka jest) ;;

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-18 09:54:20

Nie dziwię się chłopakom, że zerwali...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 5)
2017-09-18 08:37:28

Kretynki i furiatki bez klasy,brak słów,ci faceci po rozstaniu z nimi pewnie uświadomili sobie z jakimi pustymi laskami byli w zwiazku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-17 23:45:53

Brak słów normalnie... :O To ja siebie uważałam za mściwą jak po rozstaniu obgadywałam byłego i mówiłam wszystkim o tym jak mnie uderzył i prawie wepchnął pod samochód (nie kłamałam i to był powód rozstania). Czytając to, uświadomiłam sobie, że jednak nie jestem taka straszna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-15 12:33:53

Jesteś nie lepsza. Nawet w tych kilku słowach co napisałaś, śmierdzi samookłamywaniem na kilometr. No ale tak sobie wmawiaj, grunt to dobre mniemanie o sobie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-17 18:32:57

chyba tylko ta co się wyprowadziła w miarę normalne bo reszta ostro niepoczytalna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-17 07:17:41

Co za idi ot ki bez klasy. Takie lurwy to ujma dla kobiet.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1