Wyznanie Emila: „Zdradziłem swoją dziewczynę. Wyznać jej prawdę?”

12 Października 2017

Mężczyzna boi się, że wszystko prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw.

zdrada faceta

Zdrada ukochanego mężczyzny to coś, co boli kobietę najbardziej. Każda pragnie być tą jedyną, wymarzoną na zawsze, a nie tylko na kilka lat. Prawda jest jednak taka, że faceci często pod tym względem zawodzą. Wielu z nich po jakimś czasie bycia razem zaczyna się rozglądać za nową zdobyczą.

Są tacy, którzy szukają młodszych i ładniejszych. Inni pragną wrażeń i odmiany. Do ostatniej grupy zaliczają się niewierni dokonujący zdrady pod wpływem chwili. Należy do niej także Emil.

Emil i Ania są ze sobą od dwóch lat. Mężczyzna kocha dziewczynę całym sercem. Jest jednak wielce prawdopodobne, że ją straci. Popełnił błąd, którego bardzo żałuje. Teraz nie wie, czy powinien sam się przyznać, czy żyć w strachu, że ktoś doniesie Ani o wszystkim.

Zobacz także: 10 największych mitów o miłości. Jeśli nadal w nie wierzysz... jesteś naiwna!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (34)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 4)
2017-10-15 10:53:59

Sądzę, że nie powinieneś jej mówić. Po alkoholu robi się różne głupie rzeczy, których się potem żałuje. Ale najważniejsze, że ciągle Cię to męczy, to znaczy, że masz wyrzuty sumienia. Sam kiedyś wplątałam się po alkoholu w sytuację, której nie chciałam. Ale to nie oznacza, że nie zależało mi na osobie, którą mogłam w ten sposób skrzywdzić. Po prostu nie panowałam nad tym, co robię. Jest to nauczka na przyszłość. Jeśli się to powtórzy, wtedy powinieneś powiedzieć. Ale nie teraz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
dziewczyna
(Ocena: 5)
2017-10-13 08:01:24

Gdyby mój facet powiedział mi o zdradzie, miałabym ogromny dylemat. Prawda jest taka, że mięczakiem jesteś, dlaczego ? bo nie umiałeś zachować się jak przyszły mąż i zdradziłeś. Oznaką prawdziwej męskości jest pozostanie przy swoich przekonaniach. A pomyśl jakie piekło jej zgotujesz bliżej daty ślubu. Ktoś może powiedzieć jej specjalnie przed samym ślubem i co wtedy ? Ludzie są okropni, i nikt oprócz ciebie nie poniesie odpowiedzialności za swój czyn.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-13 01:01:26

Jeżeli jej powiesz, to tobie ulży, a ja zranisz. To ty powinieneś się męczyć z ta wiedza nie ona. Nic nie mów, tylko gnij z ra świadomością do końca życia i codziennie staram się jej udowodnić jak jest wspaniała. Kiedyś może będziesz mógł spojrzeć w lustro.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-12 22:31:01

I co, serio myślisz, ze nie okazałes sie mięczakiem? Zdradziles raz i zdradzisz pewnie i kolejny. Ania zajdzie w ciążę, a Ty pójdziesz szaleć. Daj jej swiety spokoj, ma prawo do szczęścia z kimś tego wartym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-12 19:49:58

Najgorsze ścierwo. Jak najdalej od takich

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-12 19:46:38

anonim44

jesteś zwykłym kretynem i kurwą a nie facetem z jajami!! gdyby mnie facet zdradził to bym szczerze go za drzwi wywaliła i nie wybaczyła tego nigdy widać wcale jej nie kochasz skoro ją zdradziłeś i te twoje tłumaczenia są naprawdę śmieszne! jesteś dorosłym facetem a zachowujesz się jak chłopiec ta dziewczyna się na pewno o tym dowie i mam nadzieję ze Cię rzuci! i znajdzie chłopaka który ją pokocha i jej nie zdradzi. Chciałbyś okłamywać osobę którą niby kochasz?. Takie sprawy szybko wychodzą na jaw. Mam nadzieję ze Ania jak najszybciej się dowie o twojej zdradzie jeśli jej nie powiesz to ktoś inny jej powie i będziesz na jeszcze gorszej pozycji! wcale Ci nie współczuję trzeba było myśleć głową za nim ją zdradziłeś!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-10-12 18:11:44

Co za bzdety... jak jie chciałeś to trzeba było nie wkładać gdzie nie trzeba. Nie ma wytłumaczenia na zdradę. Powiedz jej, bo ma prawo wiedzieć z jaką szują ma zamiar spędzić życie. I ma święte prawo odejść, żeby nie zmarnować sobie życia z takim śmieciem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-12 16:08:31

Ja też jestem zaręczona, gdyby mój facet coś takiego zrobił chciałabym znać prawdę. Znajdź odpowiedni moment i po prostu szczerze porozmawiajcie. Nie będzie to łatwe, ale jeśli Twoja narzeczona Cię kocha może postara się Ci wybaczyć i wszystko się ułoży. Gdy dowie się od kogoś innego, będzie jeszcze gorzej..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lilka
(Ocena: 5)
2017-10-12 15:48:06

Nie lubię takich sytuacji,gdy facet tłumaczy zdradę alkoholem,bądź jak w twoim przypadku drugim powodem było "nie zrobić z siebie frajera i być prawdziwym samcem alfa".Nie rozumiem na co czekasz? Aż naprawdę usłyszy to z ust,kogoś innego? Skoro jesteś takim 100-procentowym facetem to miej odwagę się przyznać! Zdradziłeś-to ponieś tego konsekwencje! Ps.Życie w kłamstwie,jest na dłuższą metę do d*py!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ania
(Ocena: 5)
2017-10-12 15:28:26

mowie z perspektywy zareczonej dziewczyny: nic jej nie mow! zniszczysz zycie Wam obojga. poprostu badz dla niej dobrym mezem i nos na rekach, nie rob wiecej glupot.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Klaudia
(Ocena: 5)
2017-10-14 11:41:58

Jeśli to było jednorazowe i więcej się nie powtórzy to nic nie mów. Ja bym nie chciala wiedziec. Nie wybaczyłabym i nigdy nie zapomniała, NIGDY! Ale to tylko tak z mojej perspektywy... Nie wiem jaka jest Ania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz