Zanim się zakochasz...

22 Marca 2016

Od tych obietnic zależy Twoje szczęście!

pocałunek pop art

Na przykładzie swoich koleżanek na pewno zdarzyło Ci się zaobserwować tendencję do zmiany przekonań, a czasami także zmiany w ich charakterze po tym, jak związały się z facetem. Zaczynają one mówić, zachowywać się i nawet myśleć w sposób, o jaki do tej pory ich nie podejrzewałaś. Podobno miłość wyzwala w nas lepsze cechy usposobienia. Niestety to uczucie może przybrać zupełnie inny kierunek. Jaki jest największy paradoks miłości i bycia w związku? Ucisk wewnętrzny.

8 irytujących rzeczy, które słyszą wszyscy NOWOŻEŃCY

Zazwyczaj o miłości myśli się w kategoriach otwarcia na swoje potrzeby i drugiego człowieka, o rozkwitaniu pod wpływem ukochanej osoby. No cóż, niekoniecznie. Relacje pomiędzy kobietą a mężczyzną to niełatwy temat. Jak oddychać i żyć bez ograniczeń, jednocześnie będąc w pełni oddaną facetowi? Stawanie na głowie oraz ciągłe poświęcenia dla związku mogą doprowadzić do frustracji i załamania.

Do tego zanim facet pomyśli o poważniejszej formie związania się z Tobą, będziesz już kompletnie wypalona i zniechęcona. Choć to naprawdę czarny scenariusz, znalazł on potwierdzenie w tym, co spotkało nasze zaprzyjaźnione pary oraz w wyznaniach internautek. Dlatego jeżeli pragniesz, aby wspaniale zapowiadające się uczucie nie przerodziło się w toksyczną relację, musisz powziąć kilka obietnic.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-23 01:27:01

re: Zanim się zakochasz...

Mądry artykuł. Aż jestem zaskoczona, bo rzadko mogę przeczytać coś takiego na tym portalu. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Agata
(Ocena: 5)
2016-03-24 12:35:44

To samo chcialam napisac!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1