Zanim powiesz `TAK`

10 Marca 2016

Sprawdź, co powinnaś wiedzieć, zanim przyjmiesz oświadczyny!

panna młoda

Zaręczyny nie są tak poważnym krokiem jak małżeństwo, ale to deklaracja, która już do czegoś zobowiązuje. Jej zerwanie pociągnie ze sobą o wiele większe konsekwencje niż tylko Wasze zranione uczucia. W przypadku zaręczyn dochodzi jeszcze niestety zdanie całej rodziny i ewentualne przygotowania do ślubu, które mogły być już poczynione. Wśród naszych zaprzyjaźnionych par zdarzyło się aż dziesięć przypadków, w których przyszła panna młoda zerwała zaręczyny na kilka dni przed ślubem. Trzeba sobie wyobrazić frustrację i zamieszanie, jakie po tym powstało. Jednak nagle pojawiły się wątpliwości i nie było innego rozwiązania. To już lepsze niż rozwód po fakcie.

Właśnie te sytuacje zainspirowały nas do zebrania wskazówek na temat tego, co trzeba wiedzieć i czego musisz być pewna, zanim odpowiesz magiczne `TAK`. W ich ustaleniu pomogły nam dziewczyny, które popełniły błąd, zaręczając się i niedużo brakowało, a miałby on znacznie poważniejsze konsekwencje.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Paulina
(Ocena: 5)
2016-03-10 10:55:56

re: Zanim powiesz `TAK`

Z tymi pytaniami o dziecko to święta racja. Trzeba się na to psychicznie przygotować, żeby traktować to z przymrużeniem oka, bo inaczej można sfiksować. Jestem pół roku przed ślubem i już muszę wysłuchiwać żebyśmy zaraz po ślubie sie starali, jakie mamy plany, itp.... Idzie zwariować. Nasze społeczeństwo nie ma wyczucia w tych tematach. A co jeżeli nie mogłabym mieć dziecka? A od wszystkich na około słyszę tylko dziecko dziecko dziecko....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1