Historia Pauliny: „Zakochałam się w chłopaku, ale jestem dla niego... za brzydka”

31 Lipca 2017

Czy nieatrakcyjna dziewczyna ma jakieś szanse u przystojnego chłopaka?

czuję się brzydka

Faceci to wzrokowcy. Oceniają dziewczyny na podstawie wyglądu. Dopiero potem stwierdzają, czy chcą nawiązać bliższą znajomość. Czasami zdarza się, że tracą głowę dla niezbyt urodziwych kobiet, ale z reguły dzieje się tak po pewnym czasie. Dopiero gdy docenią walory intelektu, poczucia humoru, kultury osobistej, skromności i pokory, którymi typowe gwiazdy zazwyczaj nie grzeszą. Brak urody wbrew powszechnemu myśleniu można nadrobić. Nie bez znaczenia dla facetów jest oczytanie, zachowawczość w relacjach damsko-męskich, zainteresowania, otwartość, uśmiech oraz miły sposób bycia. Jeżeli kobieta o siebie dba oraz zna triki urodowe, wcale nie znajduje się na przegranej pozycji w walce o względy fajnego, przystojnego faceta. Tylko dla niektórych na pierwszym miejscu jest wygląd modelki.

Paulina uważa się za typową brzydulę. Od jakiegoś czasu darzy uczuciem przystojnego znajomego i twierdzi, że przez swój wygląd nie ma u niego najmniejszych szans. Dziewczyna daje do zrozumienia, że jej przypadek jest beznadziejny.

- Życie jest takie niesprawiedliwe. Przekonywałam  się o tym każdego dnia roku szkolnego. Po drodze  codziennie mijałam piękne, roześmiane dziewczyny.  One w ogóle rzadko kiedy poruszają się same. Przeważnie towarzyszą im faceci. Ze mną jest zupełnie na odwrót. Nigdy nie ma przy mnie męskiego adoratora. Płeć przeciwna traktuje mnie jak kumpelę, nie jestem obiektem westchnień żadnego kolegi. To mnie dobija. Wszyscy mnie pocieszają i mówią, że nie jest tak źle. Wystarczy, że zacznę się uśmiechać, zmienię nastawienie i otworzę się na ludzi. Wtedy na pewno zainteresuje się mną wartościowy mężczyzna. Tylko że ja naprawdę się staram. Nie jestem wiecznym smutasem. Mam znajomych, wychodzę do ludzi. Potrafię być duszą towarzystwa. Ale to nie zmieni mojego wyglądu.

Zobacz także: Opowiem Wam, jak zakończył się najlepszy związek w moim życiu

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (23)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

młodość
(Ocena: 5)
2017-08-03 02:05:07

Kobieta chociaż raz w życiu przeżyła platoniczną miłość. Jesteś jeszcze młodziutka, ale to nie znaczy, że twoje uczucie nie jest prawdziwe. Jednak prawda jest taka, że nic z tego nie będzie. Poznasz jeszcze wielu facetów i z wieloma nie wyjdzie. Poznasz dupków, narcyzów, maminsynków i megalomanów. Co nie znaczy, że w końcu nie znajdziesz tego właściwego i uwierz mi nie rozpoznasz go po wyglądzie ;) Bardziej skup się na sobie, ćwicz, dbaj o siebie, ucz się nowego języka, idź na studia, imprezuj, baw się i korzystaj z życia. Uwierz w siebie, bo jeśli sama tego nie zrobisz, nikt tego nie zrobi ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 22:30:47

a Ty nei moglas zakochac sie w kims brzydkim bo patrzysz na wygląd tak samo jak inni. Zalisz sie ze inni zwracają uwage na wygląd a sama to robisz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 18:40:48

Mój ex był z tak brzydką dziewczyną, że brzydszej chyba na oczy nie widziałam, a on był przystojny. Związał się z nią po trudnym rozstaniu i może byliby razem, gdyby się nie rozstali ;) ale do rzeczy: ta dziewczyna miała pasje, były nią podróże i delfiny, przy tym była dobra i myślę, że dzięki temu faceci się nią interesowali. Do tego miała nadwagę, a dzięki temu spore piersi, które podobały się mojemu ex. Teraz jest z jakimś chłopakiem i wyglądają na szczęśliwych, więc tak jak stare przysłowie mówi "Każda potwora znajdzie swojego amatora".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 21:15:10

Byliby razem gdyby się nie rozstali :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 16:06:56

Za duzo porownan do innyvh. Moj przydtojny narzecxony zostswil mnie dla 10 razy brzydszej wiec to nie ma reguly. Miala cos czego ja nie mialam. Tez masz cos czego te slicznotki nie maja. Dbasz o siebie to dobrze ale zamiast siebporownywac skup sie na sobie bo kompleksy faceci wyczuwaja z dala. Moj obecny chlopak jedt brzydki ale bije na glowe kazdego przydtojniaka swoim charakterem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 13:47:45

"Tylko raz w życiu jeden o mnie zabiegał. Nie był ani piękny, ani mądry. Nie chciałam z nim być." Nie dziw się, że przystojniak będzie pragnął piękności, jeśli sama nie chcesz umówić się z nie-przystoniakiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 15:26:04

lubię to

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 20:50:28

Pomyślałam dokładnie to samo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 13:43:36

Koleś ma 18 lat, lubi romantyzm i mickiewicza, jest czuły i wrażliwy i nie lata za dziewczynami w okresie, gdy męskość staje od podmuchu wiatru? Mam dla Ciebie złą wiadomość...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 13:52:34

hahaha mistrz :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 12:15:12

Jesteś jeszcze bardzo młoda, nie ma się co czarować, niewiele miłości licealnych jest w stanie przetrwać na długo. To, że nie spotkałaś kogoś w liceum nie znaczy, że na studiach, poza liceum itd. nie znajdziesz chłopaka. Druga rzecz, mam wrażenie, że bardzo tego chłopaka idealizujesz, to, że jest przystojny i miły nie znaczy, że jako chłopak okazałby się odpowiedzialny, dojrzały, ogólnie że byłoby ci z nim dobrze. Wreszcie, zasada jest taka: nie stawiac innym wymagań, jakich samemu nie jestem w stanie spełnić. Jeżeli coś by między wami zaiskrzyło to super, ale nie możesz odsiewać chłopaków tylko dlatego, że nie są bardzo przystojni skoro sama jak twierdzisz jesteś raczej przeciętna fizycznie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 11:39:36

na pewno przesadzasz, wszystkie nastolatki są zakompleksione i wyolbrzymiają

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 10:22:06

ja mam tylko jedną radę weź się w garść pracuj nad sobą zamiast użalać jest mnóstwo kobiet z natury przeciętnych, które wyglądają zjawiskowo bo wszystko da się poprawić (niekoniecznie skalpelem). Ta tendencja Polaczków do użalania się nad sobą mnie dobija. Nawet bez kasy można ćwiczyć, dobrze się malować i ubierać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-31 09:58:21

Ty już jesteś zakompleksiona, jeżeli zaczniesz chodzić z tym chłopakiem to będziesz sie ciągle zastanawiała czy nie woli innych, ładniejszych. Zamęczysz sie i ten związek nie będzie udany. Najpierw popracuj nad pokochaniem siebie i nad budową wlasnej pewności siebie. A super laską moze byc kazda z nas. Wystarczy troche zmienić w wygladzie a najwięcej w głowie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz