ZAKAZANE TEMATY: O czym lepiej nie rozmawiać z ukochanym?

07 Lutego 2011

O czym lepiej nie rozmawiać ze swoim mężczyzną, by nie doprowadzić do związkowej kłótni? Oto lista zakazanych tematów!

ZAKAZANE TEMATY: O czym lepiej nie rozmawiać z ukochanym?

Większość kłótni w związkach to wynik zwykłych nieporozumień! Okazuje się, że najczęstszym  „zapalnikiem” kłótni nie jest jej powód, ale sposób w jaki się komunikujemy. Niestety próby rozmów między partnerami często bardziej przypominają słowne przepychanki niż porozumiewanie się. I choć to z reguły, to mężczyźni nie potrafią zrozumieć stanowiska kobiet, my też nie jesteśmy bez winy… 

uczucia i emocje

 O czym najprawdopodobniej nie umie rozmawiać twój chłopak? Swoistym pewniakiem w kwestii „cichych” tematów są uczucia i emocje. W obliczu prawd na ten temat – niczym grób zamilknie nawet największa męska gaduła! Czy to możliwe, że którykolwiek z wiecznie wymądrzających się samców w końcu nie będzie wiedział co powiedzieć? Cóż, rozmowa o silnikach, pieniądzach, szefach i znajomych głupszych od niego samego, to zupełnie co innego niż rozmowa o waszym związku… Mężczyzna zapytany o to, co tak naprawdę czuje, na długo nabierze wody w usta lub po prostu zacznie się jąkać. Dlaczego? W męskim świecie liczą się konkrety. 

„Kochasz mnie?”

Kolejny trudny temat? Miłość! Pod wpływem lęku o utratę ukochanego, jego wierność i szczerość uczucia – co rusz zadajesz mu pytanie: „Kochasz mnie?”… Co gorsze: spodziewasz się szczerej odpowiedzi, jednocześnie zdając sobie sprawę z tego, że jeśli on ma na myśli „nie” i tak powie: „tak” lub „przecież wiesz” – cokolwiek miałoby to znaczyć… Zamiast zamęczać się interpretacją jego odpowiedzi, mimiki twarzy, bądź zachowania, wywołanego twoimi słowami, lepiej już teraz zrozumieć, że dla mężczyzny podobne wątpliwości są albo bezsensowne albo irytujące! Według niego, wystarczającym dowodem na obecność uczucia jest wszystko to, co codziennie dla ciebie robi: wyrzucanie śmieci, telefon do teściowej lub naprawa kranu.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (108)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-05 16:50:17

re: ZAKAZANE TEMATY: O czym lepiej nie rozmawiać z ukochanym?

W moim związku kilka razy się rozstawaliśmy, jednak za każdym razem wracaliśmy do siebie. Jednak za którymś razem on już nie chciał powrotu. Świat mi się zawalił. Nie widziałam co z sobą począć. Skorzystałam ze strony urok-milosny.pl i zamówiłam rytuał miłosny. Mężczyzna mego życia do mnie wrócił i wiem że już nie wypuszczę go z rąk.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-15 20:27:15

sprawdz jakość ludzkiej spermy h t t p://s e k s b a z a.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-14 14:20:04

KOMPLETNE BZDURY! O wszystkich tych "tematach tabu" które tu zostały poruszone rozmawiamy na codzień z moim facetem i nic złego się nie dzieje, a on nie jąka się i zna odpowiedź. A to słynne "kochasz mnie?" słyszę częściej od Niego niż On ode mnie. Co za stereotypy :) Pozdrawiam!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-13 16:43:16

A co, jeżeli to ja unikam odpowiedzi na pytanie o uczucia? Czy to znaczy, że tych uczuć nie ma? Nie do końca, po prostu związek zaczął się z wielkimi nadziejami, po kilku wcześniejszych przykrych doświadczeniach i teraz po każdej kłótni jestem tym bardziej ostrożna z deklaracjami. Jeżeli ktoś się raz, albo więcej poważnie sparzył na związkach, to będzie bardzo ostrożny, zanim powie tak, jestem pewna, chcę być z Tobą na zawsze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-27 21:25:59

mam to samo co ty. jestem z Nim od 6miesiecy, ale boje sie mu powiedziec ;kocham; tym gorzej jest, kiedy wprost pyta mnie, czy go kocham...unikam odpowiedzi jak tylko moge, co nei znaczy ze wcale nie kocham go... :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-12 17:03:38

Najlepiej w ogole nie rozmawiac, nie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-11 23:18:45

Dlaczego papilot pisze tak stereotypowo??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-10 12:35:40

dobre hhahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-08 21:18:37

HA HA HA! Tyle powiem ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-08 18:18:54

nie kazdy facet jest wyczulony na takiego typu tematy... ja mam faceta ktory czesto prawi mi komplementy:) poza tym czesto sie sam tez pyta mnie czy go kocham tak samo jak ja jego nie ma w tym nic zlego i nie odczulam by dla niego wypowiadanie tych slow czy komplementowanie bylo jakas katorga...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-08 14:55:20

no to ja jestem szcześciarą... mogę rozmawiąc na każdy temat z moim ukuchanym a do tego dam z siebie prawi mi komplementy chodzby mialo to być właśnie krótkie "ładnie wyglądasz", zapewnia mnie, że mnie kocha i mogę z nim swobodnie i porozmawiac o uczuciach i czasami sobie pogdybac dla zabawy :) ale ze mnie szczęściara :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz