„Moja dziewczyna jest wredna. To, co robi swoim koleżankom, napawa mnie obrzydzeniem”

22 Maja 2018

Daniel zastanawia się nad rozstaniem. Podejrzewa, że Kinga jest fałszywą osobą.

zachowanie dziewczyny

Wredna kobieta to jeden z najbardziej znienawidzonych przez facetów typów płci pięknej. Jego przedstawicielki omijają z daleka. Problem w tym, że często nie widać prawdziwego „ja” kobiety. Niektórzy mężczyźni wpadają w sidła przebiegłych pań, a prawda wychodzi na jaw nawet po wielu latach.

Ona twierdzi, że przeżyła najgorsze oświadczyny w historii. Nie przyjęła pierścionka, bo...

Mężczyzna, który nagle dostrzega niepokojące przejawy zachowania u partnerki, czuje się zdezorientowany. Nie taką kobietę poznał i nie wie, co one znaczą. Czy są przejściowe? A może coś przeoczył? Przed takimi rozterkami stanął Daniel. Po roku bycia razem z Kingą zauważył sygnały, które bardzo go zaniepokoiły. Zastanawia się, czy powinien z nią być.

- Wiem, że publiczne forum nie jest najlepszym miejscem do roztrząsania problemów związkowych, ale nie widzę lepszego rozwiązania. Potrzebuję obiektywnej opinii na temat mojej dziewczyny. Poza tym im więcej osób się wypowie, tym lepiej. Jeden z moich znajomych opisał na tym portalu swoją historię i dostał od was sporo cennych uwag. Polecił mi zrobić to samo.

Teraz przejdę do rzeczy. Odkryłem, że moja dziewczyna jest wredna i nie wiem, co z tym fantem zrobić. Dla mnie jest cudowna i kochana, ale sposób, w jaki traktuje innych ludzi przeraża mnie. Nie poznaję wtedy mojej Kingi. Mam wrażenie, jakbym patrzył na zupełnie inną osobę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (36)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-07 06:55:12

Kasiunia

Ja ostatnio wpadłam na mega pomysł. Mój mąż od pewnego czasu nie chciał ze mną nic robić był przybity.. Pomyślałam zabiorę koleżankę. Atrakcyjna młoda z odpowiednimi kształtami. No i jak przyszło co do czego, to znów nie dał rady... Ona zaproponowała iqman. To był moment kiedy wszystko się zmieniło. Stał się pewny siebie no i ciągle mu się chce ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
antek
(Ocena: 5)
2018-06-05 17:28:03

No, po zerwaniu to możesz mieć ciężko i jakieś haki na nią powinieneś mieć, albo gotowość na najgorsze. Jeżeli wygląd ma lepszy niż charakter to korzystaj, puki co.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2018-06-03 15:35:44

Zerwij i tyle. To zwyczajna (i tu przepraszam za wyrażenie) s*ka. Gdyby nie fakt, że tak nie wypada to bym poleciła strzelić w pysk na do widzenia:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 17:43:08

Pomysl do czego ona będzie zdolna jak z nią zerwiesz. Ja bym zbierała na nią haki. Jak będzie świrować to przesłać jej piękne foteczki do wszystkich.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-22 23:50:02

Myślę, że już to kiedyś tu czytałam. Nie macie co publikować, że dajecie ,,odgrzewane kotlety,, ? Po drugie już pisałam i napiszę jeszcze raz. Ta Kinga jest po prostu sfrustrowanym, zawistnym, dwulicowym i pustym babskiem, bo inaczej to dziewuszysko nazwać nie można. Wstyd mi za takie id*otki jej pokroju, które psują opinię mądrym i porządnym kobietom. Po prostu nikt jej jeszcze guza nie nabił i się nie sparzyła, więc na wszystkich pluje jadem, ale do czasu. Karma lubi wracać. Jak już piszą, ciebie też NA BANK obgaduje do ,,przyjaciółek,,, więc kopnij ją w dupsko, póki jeszcze czas.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-22 19:12:19

Kobiety maja to do siebie, ze plotkuja, obgaduja itd., ale to co wyprawia twoja dziewczyna przechodzi ludzkie pojecie. Obrzydliwy charakter, uciekaj chlopaku jak najdalej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
g
(Ocena: 5)
2018-05-22 16:01:39

Zerwij. Ale najpierw zbierz parę dowodów na nią bo będzie się paskudnie mścić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ewe
(Ocena: 5)
2018-05-22 16:00:07

Z ciebie też się pewnie śmieje za twoimi plecami. Pewnie mówi "koleżankom" się, że jesteś marnym kochankiem, głupkiem którego można zdradzać bo niczego się nie domyślisz, nieudacznikiem, zakochanym na zabój albo co innego. Jak ktoś jest w stanie być tak perfidny i mściwy bez powodu dla innych to nie wierz że ty będziesz wyjątkiem. Uciekaj póki czas, bo diablica zamieni ci życie w piekło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-22 13:54:41

Jest klasyczna wredna szują. Nie zdziwiłabym się gdyby się okazało że Ciebie też robi w ch.. albo po prostu obgaduje. Kobiety takie są że lubią gierki Ale to co opisujesz mi już ni3 podchodzi pod grę a pod celowe chamskie działanie mające na celu zniszczyc. Być może sama ma wielkie kompleksy lub odwrotnie - Jest ładna i zadbana a przez to zadufana w sobie lampucera. Lubi się mscic I wg mnie bd jeszcze gorzej. Chłopie- uciekaj! Pewnie sam jesteś młody i wybierzesz tym razem mądrze. Pamiętaj że wygląd to nie wszystko. Uważaj przy zrywaniu bo Cię na pewno obsmaruje do swoich koleżanek i zwali winę na Ciebie że to ona z toba. A druga sprawa - odezwij sie do tych dziewczyn i powiedz z kim maja do czynienia. Mają prawo wiedziec.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-22 13:48:35

mam 28 lat, tez czasem zdarzy mi sie obgadac kogos, nawet bliska kolezanke ale na pewno nie tak okropnie czy nie nasmiewajac sie z kogos. ogolnie to co piszesz brzmi okropnie, a wysylanie komukolwiek kompromitujacych zdjec jest podle. jesli ta Kinga robi takie rzeczy swoim przyjaciolkom mysle, ze tak samo obgaduje i nasmiewa sie z Ciebie, taka jej natura..aczkolwiek to rzeczywiscie bardzo niedojrzale zachowanie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz