Uwodzenie w Sieci od A do Z

09 Marca 2014

W internecie można poznać znajomych, przyjaciół, a nawet… drugą połowę. Zwiększysz swoje szanse na to ostatnie, jeśli poznasz tajniki wirtualnego uwodzenia.

kobieta

Ciekawe wnioski płyną z raportu, który opracowali naukowcy z Uniwersytetu w Chicago. Na podstawie własnych badań doszli oni do wniosku, że „internetowe” małżeństwa są szczęśliwsze i trwają dłużej niż te, które poznały się w tradycyjny sposób. „Internetowi” małżonkowie lepiej oceniają własne związki. – Pary, które poznały się online, nawet po kilku latach są częściej zadowolone z małżeństwa. Rzadziej też się rozstają niż małżeństwa, które poznały się w sposób tradycyjny” – stwierdził psycholog prof. John Cacioppo, kierownik badań.

Dobrze mieć tę wiedzę, jeśli łączymy się z internetem z nadzieją poznania wartościowego mężczyzny. Zwłaszcza że osób kierujących się podobnych nastawieniem jest całkiem sporo – jak podaje „Dziennik Gazeta Prawna”, miesięcznie portale randkowe przyciągają ok. 38 mln Europejczyków, w tym ponad 5 mln Polaków.

Nie ulega zatem wątpliwości, że randkować (i uwodzić) w sieci warto. Tylko jak robić to skutecznie?

Uwodzenie z domu

„Dzięki globalnej wiosce możesz porozmawiać z wieloma osobami i fizyczna odległość, jaka was dzieli, nie ma żadnego znaczenia, a w dodatku nie musisz wychodzić z domu, ubierać się, malować – możesz sobie siedzieć wygodnie i uwodzić” – zauważa Agnieszka Ornatowska, autorka książki „Alchemia uwodzenia” (Helion 2009).

Wybór portalu randkowego to kwestia indywidualna. Warto zarejestrować się w serwisie, który ma w ofercie dobór partnerski. Dobrym pomysłem jest również skorzystanie z testu osobowości, by tym sposobem trafić na interesującą nas osobę. Coraz popularniejsze stają się także portale ukierunkowane na poznawanie ludzi z konkretnymi poglądami, zainteresowaniami itp.

Jak się do tego zabrać? Agnieszka Ornatowska radzi: „Najpierw zadbaj o swoją prywatność i bezpieczeństwo w sieci – wymyśl sobie nick, który będzie dla ciebie coś znaczył, załóż skrzynkę internetową i konto w którymś z komunikatorów, na wypadek, gdybyś chciała porozmawiać sobie z kimś poznanym w sieci”.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-07-18 11:38:18

re: Uwodzenie w Sieci od A do Z

A ja nie miałam w ogole powodzenia u facetów, pomogły mi dopiero feromony ( zamawiałam z pherowin.pl) teraz w końcu moje Zycie seksualne wygląda tak jak zawsze chciałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-20 18:49:48

re: Uwodzenie w Sieci od A do Z

Polecam produkty z intymniej.pl. Działają! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-09 11:39:28

re: Uwodzenie w Sieci od A do Z

a co jeśli gostek nie chce gadać? Podoba mi się jeden facet, wiem, że ja jemu też, więc postanowiłam napisać do niego wiadomość na fejsie (z fikcyjnego konta, żeby najpierw wybadać jaki jest z charakteru). Napisałam coś w stylu, że widzieliśmy się 2 razy, że ma coś w sobie takiego, że nie można oderwać od niego wzroku, że chciałabym poznać go osobiście itp. już dokładnie nie pamiętam, a on mi na to odp po dwóch dniach "nie wiem o czym mowa". Ja na to odp, że żałuję, iż nie mamy możliwości poznania się bliżej. I cisza z jego strony. Nie ogarniam tego faceta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-09 12:06:31

po prostu nie jest zainteresowany, tyle. może ma kogoś, może mu się nie podobasz. daruj sobie, szkoda czasu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-09 14:25:23

A kto odpisuje komuś z fikcyjnego konta? Ja w ogóle bym nie odpisała. Napisz do niego ze swojego, albo jeśli masz znajomych, którzy go znają poproś by was sobie przedstawili, takie podchody to są dobre w podstawówce.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-09 14:59:46

aha, nie doczytałam, że to fikcyjne konto. w takim razie wcale się nie dziwię, że to olał, creepy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-09 15:32:04

bo wlazisz mu buciorami.to facet chce byc zdobywca.piszesz do niego zle teksty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-09 20:54:19

a więc jak zagadać do gościa, którego praktycznie nie znam. Nie mamy wspólnych znajomych, ponieważ jesteśmy z innych miast. Widzieliśmy się 2 razy w życiu i patrzyliśmy na siebie jakby świat wokół nie istniał. Wiem, że chciał podejść i zagadać, ale nie byłam sama i stchórzył.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mamtaksamojakty
(Ocena: 5)
2014-03-10 11:02:33

s luchaj nie dziwię się chłopakowi jakby do mnie tez napisał ktoś z ikcyjnego, że mu się podobam widzieliśy się i chcę Cię znów zobaczyć to bym uznała, że to jakaś ściema wkręt ziomków itp napisz od siebie :)) naprawdę warto ! i chłopak będzie myślał ze jesteś grzechu warta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1