7 sygnałów, że tkwisz w chorym związku bez przyszłości

19 Października 2016

Przeważnie nie zdajemy z nich sobie sprawy, a potem jest już za późno...

związek bez przyszłości

Trudno spostrzec ten moment, kiedy pomiędzy Tobą a partnerem coś zaczyna się psuć. Przeważnie uświadamiamy sobie, jak bardzo jest źle, gdy relacja wchodzi w trudny okres i rozpada się. Niestety sama miłość to za mało, żeby być ze sobą na zawsze. Trzeba dbać o związek, jak o każdą inną rzecz.

Aby uniknąć rozstania, musisz być czujna. Poniżej znajduje się lista zachowań, która jest wyznacznikiem nieprawidłowego funkcjonowania związku. Przyjrzyj się jej i odpowiedz na pytanie, jak jest w Twoim przypadku. Nawet gdy będziesz mogła odnieść do swojej sytuacji miłosnej tylko jeden podpunkt, to znak, że czas zacząć działać. Za kilka miesięcy może być za późno.

Nie akceptujecie cech i rzeczy, które Was różnią

Akceptacja to podstawa. Nie musicie mieć takich samych poglądów politycznych, słuchać tego samego gatunku muzyki czy spędzać wolnego czasu w podobny sposób. Często zdarza się, że partnerzy udają wobec siebie zupełnie inne osoby, tylko z obawy, że nie będą do siebie pasować albo nie zadowolą partnera. Niestety podobne działanie jest krokiem w kierunku zakończenia związku. Tym, co trzyma go przy życiu, jest bycie autentycznym i tolerowanie odmienności ukochanej osoby.

Zobacz także: Brytyjczycy doradzają sobie, jak poderwać Polkę: Za kilka drinków zrobi WSZYSTKO!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz