8 poważnych sygnałów, że CZAS SIĘ ROZSTAĆ

03 Listopada 2017

Podpowiadamy, kiedy nie ma sensu na siłę podtrzymywać związku.

koniec związku

Niektórzy ludzie mają problem z rozpoznaniem, czy są zakochani, a inni z tym, że przestali kochać. Brak im pełnej świadomości, że już nic nie czują do swoich partnerów. Ich związki z romantycznych euoluowały do zwykłego układu. Nie chodzi w tym przypadku o rutynę, która prędzej czy później i tak zawita, ale o to, jak partnerzy czują się ze sobą i jak w tym związku funkcjonują.

W normalnej relacji miłość, opierająca się na emocjach typu motylki w brzuchu, z czasem przeradza się w przyjacielski układ oparty na wzajemnej ofiarności oraz pożądaniu. Właśnie tak powinna wyglądać prawdziwa miłość – to nie emocje, ale głównie szacunek, kompromis, poświęcenie, przyjaźń i seksualna fascynacja. Partnerzy lubią swoje towarzystwo, a gdy w ich życiu zaczyna się dziać coś ważnego, natychmiast chcą się podzielić tą informacją z drugą połówką.

Znacznie trudniej jest rozróżnić brak miłości. Można go mylić z przeświadczeniem o przyzwyczajeniu lub problemach w związku. One są jednak czasami skutkami bycia w relacji, w której nie ma już uczucia. Po czym poznać, że to dotyczy twojej sytuacji?

Zobacz także: Miesiąc temu wyszłam za mąż – dziś żałuję

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-03 10:00:34

ja się boję być sama. Po prostu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Olko
(Ocena: 5)
2017-11-03 10:58:40

Nke boj sie. Najgorsze co mozesz robic to byc z kims wlasnie z tego powodu. Ja zerwalam ostatnio i nie zaluje chociaz nie powiem kosztowalo mnie to duzo nerwow i zdrowia. Ale teraz jestem wolna , moge robic co chce i nikt mnie nie ogranicza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1