10 sygnałów, że NATYCHMIAST powinnaś zakończyć swój związek

23 Lipca 2017

Brzmi znajomo? Uciekaj.

powód rozstania

Czasami słyszymy od kogoś retoryczne pytanie: „Jak to możliwe, że taka dziewczyna jak ona jest z nim?”. Ty na pewno też je słyszałaś. Często spotykamy „niedobrane” pary. Kobieta jest atrakcyjna, miła i inteligenta, a związuje się z mężczyzną, który nie grzeszy zaletami. Wydaje się jej całkowitym zaprzeczeniem, a mimo to ona coś do niego czuje. W niektórych przypadkach na pewno nie potrafimy obiektywnie ocenić faceta, ale niekiedy fakty mówią same za siebie. Ta kobieta i ten mężczyzna zdecydowanie do siebie nie pasują. Bywa też na odwrót: facet pod wieloma względami przewyższa swoją wybrankę.

Nie zawsze to los stawia przed nami niepokornego chłopca. My kobiety bywamy zbyt pobłażliwe i wyrozumiałe dla facetów. Darujemy im wszystkie wybryki, tłumaczymy ich, przejmujemy sposób myślenia, podstawiamy wszystko pod nos i... wychowujemy tym sposobem nieodpowiedzialnych, roszczeniowych partnerów. Potem dziwimy się, że facet nie szanuje naszego zdania, nie pomaga w domu i zawsze stawia siebie na pierwszym miejscu.

Kobiety chcą dla ukochanego jak najlepiej, ale robią krzywdę sobie. Po kilku latach mają na głowie duże dziecko. Jedynym rozwiązaniem jest od początku wyznaczać facetowi granice. Jakie zachowanie mężczyzny świadczy o tym, że jesteś dla niego zbyt dobra, a on zamienia się w pasożyta? Oto najbardziej klasyczne przypadki.

Zobacz także: Niewiarygodne, jak szybko niektórzy wyznają miłość. Wystarczy im zaledwie...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz