6 rzeczy, dzięki którym będziecie ze sobą już ZAWSZE!

15 Maja 2018

Co zrobić, aby Wasza relacja przetrwała?

związek

Podobno nie jest z nami najlepiej, jeżli chodzi o trwałość związków damsko-męskich. Łączymy się w pary i rozstajemy. Zmieniamy partnerów jak rękawiczki... Dotyczy to ludzi ogólnie, nie tylko tych, którzy żyją w Polsce. Między innymi tym charakteryzuje się XXI wiek.

 Faceci stworzyli RANKING IMION. Sprawdź, czy jesteś na liście

Przyświeca nam przekonanie, aby spróbować, bo może coś z tego wyjdzie. Wychodzimy z założenia, że zawsze istnieje możliwość zakończenia jednej relacji i wejścia w drugą. Niby nie ma w tym niczego dziwnego. Trzeba mieć wyjątkowe szczęście, aby od razu spotkać tę osobę, z którą chcemy być już na zawsze. Ale wiele osób podchodzi do związków jak do eksperymentów i traktuje ludzi przedmiotowo.

Ponadto mówi się też o tendecji do zbyt szybkiego działania. Wystarczy afekt, a już podejmujemy decyzję o byciu razem, a nawet  o zamieszkaniu pod jednym dachem. To jednak o wiele za mało, aby zbudować trwałą relację. Nic dziwnego, że potem szybko dochodzi do rozstania.

Poza tym co kilka lat w związkach mają miejsce kryzysy. Niezależnie od tego, czy kobieta i mężczyzna są związani węzłem małżeńskim, czy nie. Para nie pokona przeciwności, jeżeli jej relacja opiera się na motylkach w brzuchu i tym podobnych rzeczach.  Potrzeba czegoś więcej.

O co dokładnie chodzi?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ja
(Ocena: 1)
2018-05-16 21:34:42

Czy poprawnie napisane jest sformułowanie: Cieszenie się chwila?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ja
(Ocena: 1)
2018-05-16 21:37:07

Ciesz się chwilą Cieszcie się chwilą ok ale Cieszenie się chwila? pierwszy raz widzę!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1